Kan grubu kartını nereden alabilirim?

ya arkadaşlar Lc waikikide işe başlıcam tüm belgelerim tam bir kan grubu kartım yoktu almadılar tamamla gel dediler. Sağlık ocağından alabileceğimi söylediler ama gittim devlet hastanesine yönlendirdiler. Ehliyet falan alan arkadaşlar biliyorsanız nerden alabileceğimi bir yarımcı olun lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• Oraya bende girdim benden istemediler alla alla :D

• aile hekimliği veriyor ben ehliyet için ordan almıştım sağlık ocağıyla aynı şey gerçi ama vermeleri lazım

• ehliyet alırken istemediler benden. Eczaneler bakamıyo mu?

• kızılaydan alırsınulan ne halt yiyecekler kan gurubu kartını g ö t ü n e mi sokacaklarben dominos pizzada ek iş yapıcaktım anasının nikahına kadar belge istediler uyuz oldum çalışmadım

• banada lazım oldu sağlık ocağından heralde kaldırmışlarmı nolmuş hastaneye yönlendirdiler hemen gittim koldan 1 tüp alıyolar saniyelik işlem 1 saat sonra sonuç hazır.

• devlet hastanesinden alabilirsin bu arada bisi sorcam ne kadar maas veriyorlar

• tesekkur ederm

• asgari ücret + prim

• 4 yil mudurluk yapmistim..sonra biraktim.Saglik ocagi vermediyse ozel hasyaneden alabilirsiniz

• kızılaya git 10 dk da verirler kartını

• Poliklinikten alabilirsin sanırım bir kaç sene önce ben öyle bir yerden almıştım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Devletten veriyorlar.

• yunusemreden kan grubumu ögrendim kartımı verdiler özel hastanelere sor verirler

• Kızılay veriyor

• ben bulundugum ilçenin belediyesinin saglık biriminden aldım. her belediye de yok ama sanırım

• devlet hastanesine git; kan grubumu öğrenmek istyorum de ve test yaptır. kart veriyorlar zaten.

Yükleniyor...