Saçlarımı bagışlamak istiyorum bu mümkün mü?

Benim uzun kumral saçlarım var , ve gayet bakımlılar saçları olmayan hasta insanlar için saçlarımı bagıslamak istiyorum küt kesim yapılacak ve onlara yollanacak peki bu mümkün mü?
Mümkünse nasıl yapabilirim.

0|1
4|15

Erkekler Ne Diyor 15

• LÖSEV

0|0
    0|0
  • Saç ekimi kök ekim şeklinde yapılıyor ve şu ana kadar insansan insana nakil şekli yok diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi niyetlisin fakat tıp o kadar ilerlemedi 🤗

0|0
    0|0
  • Çok ince bir düşünce, tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • kaç defa açıkladı losev saç bağışı kabul etmiyoruz diye bir bakin artik yahu böyle birşey yok.

0|0
    0|0
  • Oncekikle hem yuregi hem dusuncelerin ile Cok güzelsin arkadasim göstermiş olduğun davranışından dolayı kutluyorum fakat inanin bu şekilde bir bağışı nasıl yapacağınız hakkında hic bir fikrim yok.

0|0
    0|0
  • gerçek misin sen? Bu hayatta gerçekten var mı sen gibisi?

0|0
    0|0
    • 13gün

Tesekkur ederm

• 13gün

şu an sırf senin için araştırma yapmak istiyorum ama samimiyetine inanmıyorum böyle insanların olduğuna inanmıyorum çünkü.. varsa niyetin google ile araştırmaya başlayabilirsin

• 13gün

Senin inanip inanmamanin bir onemi yok arastiriyprum zaten ama guvenli bir yer bulanadim cogu yer kabul etmiyor

• steril olmayacağı için kabul görmeyecektir. :)

0|0
    0|0
  • Ne iyi bir insansın tebrik ederim ama bir fikrim yok özür dilerim

0|0
    0|0
  • kimse almaz kanka

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • mümkün

0|0
    0|0
  • dine önem veriyorsan
    dini açıdan bunu araştır derim.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlaşmalı kuaforler var netten bakabilirsin ucretsiz kesiyolar

0|0
    0|0
  • inanmiyorum yaa bir kizin en deger verdigi sey sacidir bende saclarima cok onem veririm. ama bunu dusunmen bile buyuk fedakarlik cok ince dusunmussun.

0|0
    0|0
  • Mümkündür umarım

0|0
    0|0
  • Evet mümkün. Benimde bir tanıdığım yapmıştı. Çok güzrl ve fedakarca bir davranış👏👌 Internetten daha ayrıntılarıyla öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...