Arkadaşlarınızla aranız nasıldır? Çok arkadaşınız var mı😄?

Aranıza daima küçükte olsa mesafe koyar mısınız? 😄

0|1
5|18

Erkekler Ne Diyor 18

• hak edeni hayatımın ıcıne kadar sokarım. hak etmeyenı çevremde bile bulundurmam ;)

1|0
    0|0
  • Eski okul arkadaşlarımı daha çok seviyorum :D Herkesle selamlaşırım, aşırı derece sevdiğim arkadaşlarım eh işte :D

1|1
    0|0
  • valla eskiden çoktu herkese karşı da gayet samimi sıcak kanlı iyi niyetli ve yardımseverimdir ama maalesef günümüzde çoğu insan hayvan olduğu için kıymetimi bilen az oluyor maalesef..

1|0
    0|0
  • Arkadas cevrem cok kardesim dediklerim az onlar haricinde kimseye guvenmem mesafe iyidir herkes yerini ve haddini bilir.

1|0
    0|0
  • Çok iyi değil ama samimi olduğum ve çok sevdiğim kişiler hariç

1|0
    0|0
  • ben istemesemde giriuor

1|0
    0|0
  • Fark var arkadastan arkadasa irice bir fark varrr

1|0
    0|0
  • Arkadaşım olsa bilmiyorum koymam heralde

1|0
    0|0
    • 12gün

Neden Yok

• 12gün

Tabikide değilim gerçeğe bakarsan ama bana düşünceleri yaşam şekilleri ters geliyor çevremde yani bulunduğum semtte gençler var fakat kendilerince ağır abiler bayanlar desen bayanında erkek arkadaşı olamazmış ya en basit bir örnek vereyim bir ara clup ta çalışmaya başladım ortam ya da yaşam tarzına göre hoşuma gittiği için küpe taktım ve ondan sonra vay efendim... Duşun artık sen böyle birileri ile arkadaş olabilirmisin ya konu tek kupe değil aslında fakat bakış açıları konuşma tarzları veya hareketleri hoşuma gitmiyor onların bana benim onlara

• 12gün

Benim amacımda bulunduğum semte göre davranmak yaşamak bana göre değil yha

• Arkadasim yok denecek kadar 0'dir

1|0
    0|0
  • Oturduğum semtte tanımayan yoktur da tabi çoğunluğa mesafe koymak gerekiyo

1|0
    0|0
  • Fazla yok

1|0
    0|0
  • Arkadaşım yokki

1|0
    0|0
  • Arkadaşım yok.
    Gandırdım var ama sevmiyorum onları.

1|0
    0|0
  • Koymam iyidir aram arkadaslarımla

1|0
    0|0
  • az insan çok huzur

1|0
    0|0
  • Arkadaş cevrem çoktur. Mesafe ilişkiye gore degisir

1|0
    0|0
  • severler sayarlar beni

1|0
    0|0
  • genelde kötüdür kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• az insan cok huzur. arkadas sayim cok fazla ama muhatap surekli olmuyorum 4 dostum var ama elbet aramizda bir sınır var tabi

1|0
    0|0
  • Arkadaş cevrem fazla yok az ve oz olmasindan yanayim😀😂

1|0
    0|0
  • gercek arkadas bulmak cok zor etraftaki herkes kendi menfaatini dusunurken allah hepimizin karsisina sizi siz oldugunuz icin seven insanlar cikarsin

1|0
    0|0
  • süper, arkadaşlarım kardeşimden öte olur bezan :D

1|0
    0|0
  • iki tane çocukluk arkadaşım var ama kardeş kadar yakınız herşeyimi bilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...