Hiç eli kız eline değmemiş saf bir erkek varmıdır bu devirde?

Bunun kizlarla tartismasini yaptik ve butun arkadaslarim istisnasiz yoktur dedi bende genelleme konusmayin diye kizdım sonra adım erkekleri koruyan erkek düskunü kiz olarak çikti tamam sakasina diyorlar ama alindim buna ben inanmiyorum elbet bir yerlerde saf temiz kalan erkeklerimiz vardir.

0|0
8|24

Erkekler Ne Diyor 24

• Elbette genelleme konuşmamaları gerekir. Ama var öyle tipler, lafı ortaya atarlar öylece. :D Herkesi bilemezsiniz, saçmalamayın lütfen. :D Her zaman her tür de insanın olduğunu bilin. Yani nasıl ki iyi/kötü düzeni var dünyada. Her daim az bir kesim vardır her modelden insan. :D
    Elbette var, sen dert etme. Ama sorun şu, onun sana yalan söyleyip söylemediğini anlaman. Yani yalan söyleyen de cabası, çok var. Kandırıyorlar kızları, evleniyor öylelikle. Kaç kişiyle yatmış aslında geçmişe, ama yalancı işte.

1|0
    0|0
    • 11gün

Harika bir sekilde anlatmissin cok tesekkurler bir yorumum icim evet tamami ile bu demek istedigim tabikide bazilarida yalan soyluyor :( bunu anlayamayiz ama benn eminim ki saf temoz kalmıs erkeklerde çok fazla bu ülkede :)

• 1 ton arkadaşım var öyle

1|0
    0|0
  • Beni gosterebilirsin mesela.

1|0
    0|0
    • 11gün

30 yasina kadar cidden hic bir kizin elini tutmadinmi helal olsun

• Ben varım. Kim ne derse desin umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • kim bilir belki vardır

1|0
    0|0
  • Ben...

1|0
    0|0
  • var benim mesela.

1|0
    0|0
  • İstisnalar herzaman vardır

1|0
    0|0
  • Ben varım. Tokalaşmayı saymazsan değmedi.

1|0
    0|0
    • 11gün

Yok onu saymiyoruz :)

• 11gün

Her kötü şeyi yapanlar hep öyle söyler herkes bizim gibi derler.
      Sen onlara aldanmamışsın iyi ki. Yoksa her erkeği onlar gibi sanacaktın. :)

• 11gün

Aynen oyle bunu diyen kizlarda zaten erkek ortami fazla olan kisiler bu yuzden bir nevi kendilerini teselli ediyorlar

• ben varım

1|0
    0|0
  • vardır mutlaka

1|0
    0|0
  • Var bir kişi tanıyorum.

1|0
    0|0
  • Beni bilmiyorlar demekki arkadaslarin selamlar burdan arkadaşlarına

1|0
    0|0
    • 11gün

Selam olsun iste boyle erkekler gorunce mutlu oluyorum

• 11gün

Sitede tanidigim bir kac kisi var onlarin bu soruyu gormesini istemedim kardesim.

• 11gün

Ha anladim peki ozaman mesaj atman uygunmu?🙈

• Cok beklersin :D

0|0
    0|0
  • Olsada işe yaramaz maldır unutmayın kızlar aldatmayan erkek yoktur beceremeyen ve eller neder korkusu olan erkek vardır

0|0
    0|0
  • 2kere değdi olmazmı

0|0
    0|0
    • 11gün

Benlik sıkıntı yok sadece var mı yok mu diye merak ettim

• 11gün

Kendinizi avutmaya calismayin asosyal degil sadece nefislerine sahip olabilem gençler ince ayrıntıyı anlayalım

• 11gün

Sen öyle san bayan

• ben eski sevgilime sarılmıştım elini tutmuştum o kadar başkada kimse yok 1 kişi sayılırmı sksjs

0|0
    0|0
    • 11gün

Sayilir tabikide sonuc olarak ilklerini o kizla yasamissin

• 11gün

Bu yasta zaten olmasi gerekende o.

• 11gün

kesinlikle 😊😊

• Deyince saf olmuyor mu yani

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • hepimiz safız zaten

0|0
    0|0
  • Bakir olduğum için terkedildiğimi bilirim ben onu iyi şaapamazmışım

0|0
    0|0
  • Evet ben. Ama yakın zamanda bunu bozucam, kendime söz veriyorum.

0|0
    0|0
  • Var tabikide ben öyleyim

1|0
    0|0
    • 11gün

Ne guzel

• 11gün

Var

• 11gün

evet çünkü bende kızlar için öyle düşünüyorum bende genelliyemem

• saf temiz ne kardeşim ya, süt mü alıyosunuz marketten. Ne takık insanlarsınız. Hiç eli kız eline değmemişmiş. Git beşik kertmesi yaptır o zaman

1|0
    0|0
    • 11gün

Sacmalardan secmeler ben kendim saf temiz kalmisken karsimdaki insanin boyle olmasini beklemem mi takıklık oluyor.

• 11gün

Evet kaldi var bak yorumlara bakarsan anlarsin istedigim soruyu sormaktada ozgurum

• 11gün

kalmadı demiyorum, karşı cins eline eli değmeyene saf demeniz çok saçma geliyor bana. Erkek kız birlikte yaşıyoruz şu dünyada. Siz ise sanki bu iki cinsiyet birbirine yaklaşırsa felaket olurmuş gibi davranıyorsunuz, çok tuhafıma gidiyor. Umarım ben senin gibi birine aşık olmam, sende benim gibi birine :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Diyelim ki var.
    O zaman ne olacak, bir
    Böyle birini arıyorsan gerçekten öyle olduğunu nereden bileceksin, iki.

İçinden hiçbir zaman çıkılamayacak konuları tartışmanın kimseye fayda sağladığı görülmemiştir. İlla birbirinizi kıracaksanız en azından bomboş konular yüzünden kırmayın.

0|0
    0|0
    • 11gün

Benim amacim illa oyle biri bulmak degil zaten sadece hani diyolar ya masum erkek yoktur hepsi en az bir kere opusmustur diye sadece buna larso cikiyorum. Yani boyle bir arayis icinde degilim

• Vardır tabi...

1|0
    0|0
  • var tabiikide

1|0
    0|0
  • Tabi var

1|0
    0|0
  • Varsa ben almak istiyorum. 🙋

1|0
    0|0