Arkadaslarimdan gercekten nefret ediyorum, bana deger vermiyorlar. Onlardan ayrilirsam da yalniz kalicam. Ne yapmaliyim?

Arkadas grubumuzdaki 3,4 kisi kendini herkesten ustun goruyor ve yaptiklari programlara kimseyi cagirmiyorlar, devamli bir gozumuze sokma, hava atma ve dislama cabasindalar. Digerler gibi bende uzuluyorum. Baska seylere (dersler, ailem vb.) bunu dusunuyorum. Onlarsa bizim en kucuk bir selam vermisimizde pis pis bakiyorlar ve hep biz affeden oluyoruz. En kotusu de birkac gun sonra cok onceden duzenledigim bir parti var ve onda nasil davranicaklar veya parti mahvolucak mi bilemiyorum ve cok korkuyorum cunku benin icin onemli. Onlardan ayrilirsam da baska arkadas edinmek veya baska bir gruba girmek bizim okulda cok zor. Anlayacaginiz onlarin yuzune bakmazsam da yalniz kalacagim. Caresiz durumdayim bu yuzden bir an once yanit verebilirseniz seviniriiim :)

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sıradan insanlara engelleri sıradışı insan olması icin vermiştir bunu unutma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım, ben anlattığın gibi bir grupta olmaktansa; yalnız kalmayı kesinlikle yeğlerim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• valla aynı durum bende de vardı sabrettim hepsine geçti zor yol bu kolayını bulamadım al birini vur ötekini

0|0
    0|0
  • Nasıl hayat lan bu partiler falan düzenliyonuz neresi orası

0|0
    0|0
  • Benim yaptıklarımı yapmışlar sana kıyamam bizde öyleydik 😂

0|0
    0|0
  • allaha yönel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyleydim sildim instagramdan falan anladı zaten sonra dedim bana öyle pis pis bakma kötü bişey yaşamadık , konuşmak istemiyorum senle vs. Bende dedi ahhahah. Sınıfta iki arkadaşiz bizde yalnız kaldık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...