Erkekler ne kadar kötü varlıklar öyle?

bugun bir video gördüm erkekliğimden utandım inanın bizim türk erkekleri üniversiteli genç bir kızı eve atmış kıza hap vermişler ya da alkol içirmişler kız ayakta duramıyor dans ediyor falan kızı soyuyuorlar neler yapıyorlar kıza öyle. insanın hiçmi içi sızlamaz onunda kız kardeşi yok mu düşünün bir..

1|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• :( kansız orosppuu evlatları

1|0
    0|0
    • 14gün

kızında suçu var ama

• 14gün

Ne olursa olsun onu yapmalarini mi geektiriyor

• 14gün

Erkek evladı zayıftır yani o tavizi vermiyecen allah ıslah etsin

• sen yeni mi anladin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Peki o kızın o herifin kollarında işi neymiş acaba kardeş? İnan kimse masum değil. Hele hele kötülük kavramını sadece erkeklerin üzerine yıkman tamamen saçmalık. Öyle kızlar anlatırım ki sana şeytana taparsın.

0|1
    2|0
    • 14gün

ben biliyorumzaten ifşa yerlerınde falan . allah ıslah etsın

• 14gün

Yani o kızın hiç tanımadığı başına neler geleceğini bilmediği o erkeğin evinde ne işi varmış kardeş?

İnanma bunlara gözünü seveyim. Kızlar hiç de masum değil. Daha geçen bana siteden bir kız mesaj attı böyle efendi efendi konuşuyor falan. Tutturdu ben senden hoşlanıyorum diye saçmalamaya. Aynı kız benim yakın arkadaşım olan birisine belirli muhabbet zaman sonra bak senin için çektim diye çıplak fotoğraflar atmıştı. Kızın haberi yok tabii bizim arkadaş olduğumuzdan. Yani KS dediğin sitede bile soyunmaya meraklı kızların yüzde 90ı emin ol.

• 14gün

kesinlikle zaten buraya gelen kızların %90 u hep art niyetle geliyor bende denk geldim hemde çok

• Hemen link gönder :D:D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...