AKP'ye oy verenler şu an ne düşünüyorlar acaba?

Şimdi dolar olmuş hiç görmediğimiz yerde.
İşsizlik hat safhada.
Ahlak yapısı zaten çökük.
Sürekli bir savaştayız.
PKK terörüyle senelerce uğraşıyoruz hala sonuç yok.
Eğitim sistemi zaten gidik...
En son çocuk taciz yasasından bahsetmiyorum bile.

Bütün bunlara rağmen hala yol yaptı diyerek vicdanen "başka kim yönetecek abi bunlar en azından bu kadar yapıyor" diyenlere hesap sorulmayacak mı? Bütün bunlara rağmen hala başkanlık diye ısrar etmek neyi çözer?

0|0
0|5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• 1. dolar türkiye göre ne yükseliyor ne de alçalıyor.
    doların neden yükseldiğini anlamamışsın sanırım.
    2. issizlik bir sorun evet ama tüm dünyada bu sorun var Türkiye ye has birşey değil.
    3. acaba neden savaştayız?
    ne için savaşıyoruz?
    dört bir yanımızdan tehdit aldığımızdan ve ülkemizin güvenliği bekası için tabikide savaşıyoruz evet.
    4. dediğin gibi senelerce AK parti olmadan da vardı olduktan sonra da vardı.
    AKP iktidarda var diye bu sorun AKP nin üstüne atılamaz.
    5. eğitim sistemine birşey demiyorum. çünkü bilgim yok.
    6. çocuk taciz konusunu anlamadıysan kulaktan duyma bilgilere sahipsen zaten açıklamaya gerek duymuyorum.
    http://i.hizliresim.com/DBk2V3.jpg likten gerçekten bu konu ile ilgili alınan kararları görebilirsin.

siz at gözlükleriyle bakıyorsunuz, izlediğin haberler okuduğun gazeteler AKP karşıtı ise beynin zaten yıkanmış, gerçekleri ve iyileri görmeyecek kadar kör. yalanları ve kötüleri görecek kadar sadece Tayyip erdoğan düşmanısın.

1|0
    0|0
    • 17gün

doların yükselmesi mevzusuna bir açıklık getirebilir misiniz? Neden türkiyeye göre ne yükseliyor ne alçalıyor dediniz?

• elimizde bu var liberal biriyimdir kimse engel olmuyor ki alabiliyorsa ya bahceli ya da kılıçdaroğlu alsın

0|0
    0|0
  • tamam sen basla sormaya yavastan kanks

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorlar. Ne zaman düşünme becerisine sahip oldular ki?

0|0
    1|0
  • düşünmek mi :):) yanlışın var olmayan seyi sorma o gruba afallayabilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...