Kürt tarihini savunmak nedir?

:D Hayır anlamıyorum TÜRK tarihine laf atıp kürt tarihini savunmak ne? :D Ahahahahahaha gülmekten öleceğim asdfasfasfad

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• K. rt tarihi Big bang teorisine dayanir. Patlamayla atmosfere yayilan kükürt gazi mezopotamya ya yerleşmiştir. Ordan da k. rtler meydana gelmiştir.

2|0
    0|0
    • Sen varya şu lanet olası savaş da kaza kursunuyla olsen şehit falan olmazsın. Ne nefretmis ya sizde ki faşist ceteler

• @VIGILANCE sana değil kanka.

• Faşizm nedir bilirmisin? Italyan milliyetçiliğidir. Ben türkçü iken sen bana kalkmış faşist diyorsun? Sen daha ne dediğinin anlamini bilmeyen bir zihniyet iken ben sana ırkçılık yapmışım çok mu?

Kızlar Ne Diyor 7

• Kurt tarihi ne be simdide omu çıktı dune kadar olmayan kürdistan diye agliyolardi simdide bu 😂😂😂 bunlarin hayal gucu pek geniş anlaşılan 😂 Turkiyede yasayip k. urtlugu savunmak yedigi kaba pislemek degilde nedir defolun kurdistana ozaman hadii yallah yallahh 💃💃💃😄😄

1|1
    0|0
  • 100 150 yıl öncesine kadar duyulmamış ve adını Osmanlı tarihinde isyanlarda gördüğümüz topluluk , 2000 yıllık tarihi olduğunu ve bu toprakların onlara ait olduğunu söylüyor.

1|0
    0|0
  • K*rde tarih de yok

2|2
    1|0
  • Kendi b. kunda drbelenmek diyorum ben ona

0|0
    0|0
  • Kürt tarihi ne

0|0
    0|0
  • Ahaha bizde gülelim malll😒

0|0
    8|1
  • kürtlerin tarihi yok ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fukara avuntusu işte ne yaparsın.

1|0
    0|0
  • Kürt tarihi mi? Var yahu onların bir tarihi yok ki sanki hiç var olmamışlar gibi

3|0
    0|0
  • Onların tarihi olduğunu bilmiyordum?

1|0
    0|0
  • Kürt tarihimi? Aawwqwaqewqadew:-)

2|0
    0|0
  • Onların dünyasına göre öküzün boynuzunda dönüyor dünya 😄😄

1|0
    0|0
  • Tarihleri yoksa bunlar Gökten mi indiler peki?

0|0
    1|0
  • Türk topraklarında kürt tarihi ilginç 😀

0|0
    0|0
  • arkadaşlar onlarda bir millet ama bu bizim tarihimize dil uzatma yetkisi veez

0|0
    0|0
  • Şu Kürt yerine K*rt yazanlardaki faşist kafayı anlamıyorum.

0|0
    2|0
  • bunu savunmanın nesi yanlış anlamadım milletlerin tarihini savunmakta ne var?

0|0
    1|0
    • Türk tarihine yalan diyor asdfadf kürtler diyor millet mi? asdfasfda

• kimse kimsenin tarihine karışmaya hakki. yok ama laf soylemeyede yok

• Tarihlerinin olması için önce bir devlet olmaları gerek yalnız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...