Evlilikte en büyük korkunuz nedir?

Benim en buyuk korkum aldatilmak. Allah korusun yani. Gercekten cok kotu birsey. Internet ortami iste bu yuzden cok kotu. Herseye elverisli. Artik bedenen aldatilma olmasa bile sanaldan aldatma mumkun. Bence her ne kadar eşler birbirine guvensede hersey olabilir. İnsan nefs sahibi sonuçta. Gözümüzün kayması an meselesi. Kadınlar bir şekilde engel oluyor ama erkekler engel olamiyor. Yani etrafta bu kadar kadın varken hakim olmak oldukça zor olsa gerek. Erkekleri cok iyi anliyorum. Ama kadınlarda az degil yani 😐 Esimin boyle seyler yapmasi en buyuk korkum. Yapsa bile soylemez. Bu daha da kotu.

Güncellemeler:
15gün Guncel

0|1
8|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Hak veriyorum sosyal ortamlar cok berbat. sadik birini bulup evlenmek mesele karakter meselesi aslinda. ahlak cok onemli

1|0
    0|0
  • Esimin erken ölmesi.

1|0
    0|0
  • Ben hiç aldatmadim bunu yapmam için kafayı yemem lazım çok görüyorum aldatan arkadaşlarım var

3|0
    0|0
    • 16gün

Eyvah eyvah 😐

• 16gün

inanki rusyada kaldim kimseye el sürmedim arkadaşlarım bana mal muamelesi yaparlardı evli olmadigim halde viçdanim el vermedi kiz arkadasimi aldatmak en büyük şerefsizliktir bir erkeğe yakışmaz

• 16gün

Senin gibi dusunen cok az erkek var.

• İletişimin azalması sanırım.

1|0
    0|0
  • Eş bulamamak.

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu yeryüzünde oldukça karşılıklı aldatmalar kaçınılmazdır. Evli bayanlar bence daha fazla aldatıyor. Büyük konuşmaman gerek. Karşına öyle 1 isi çıkarki feleğini şaşırtır aldatırsın kocanı.

0|0
    1|0
  • Ilk gece korkusu🙃

2|0
    0|0
  • Esime iyi bir es ve cocuk babasi olamam diye

1|0
    0|0
  • En büyük korkum

Tekerin patlak çıkması,
    Motorda ağır hasar kaydı ya da kaportada vuruk çizik olması

Allahım bsen koru yarabbim..

0|1
    0|0
  • Evlilikten korkmam evlilik benden korksun

1|0
    0|0
  • evlenmek korkum :D

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi

1|0
    0|0
  • Benim korkum hiç evlenememek. malum tipsiz erkekler kadınlar tarafından tercih edilmiyor

1|0
    0|0
  • 😂😂 hee kadınlar suçlu hep

0|0
    1|0
  • Sadece erkekler aldatırmış gibi konuşmuşsunuz. Aldatmak zayıf iradeli ve kişiliksiz şahısların işidir. Kaldı ki erkeklerde bayanlarda hemcinsleriyle aldatmiyorlar eşlerini.

0|0
    0|0
    • 16gün

Kaymaya en musait erkeklerdir. Kadinlar sucsuz demiyorum. Kiskirtan onlar zaten onlarda suclu.

• hayal kurduğum inandığım o insanın hakkında yanışmış olmam

0|0
    0|0
  • Senin ihanet etmeyeceğin ne malum?

0|0
    0|0
    • 15gün

Ben seversem gozum sevdigimden baskasini gormez kapsama alaninin disinda olur diger kisiler 😉

• Ya sen aldatirsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evlilikte en büyük korkum birbirimizi anlayamamak. saçma şeylerden buyük. kavgalar etmek aldatmak kıskımıni düşünmek istemiyorum zaten o zaman ortada evlilik yuva saygi hicbir sey kalmaz.

1|1
    0|0
  • bir süre sonra ilgisiz olması umursamaz olması ve aldatması

1|1
    0|0
  • Korkum yok

1|0
    0|0
  • aldatılmak.

1|0
    0|0
  • Aynen aldatılmak