Emniyetin siber ihbar adresine atılan mailler dikkate alınıyor mu?

siber@egm. gov. tr adresine yapılan ihbarlar dikkate alınıyor mu? Bilginiz var mı? İhbarlarımda hiç geri bildirim almayınca tereddüt yaşadım, değerlendiriliyor mu acaba ihbarlar

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Yani kendilerine göre dönülmesi gereken, ciddi bir şeyse dönerler. Sana göre büyük sorundur, onlar bakmıştır önemsiz deyip geçmişlerdir... Mesele bu.

0|0
    0|0
    • 15gün

Ama hep terorle ilgili ihbarda bulundum. Pkk ile ilgili

• 15gün

Önemliyse emin ol boş geçmezler. Yani niye önemsemesinler ki, böyle düşün... Onlar bakar da, dönmez sana geri. ''İhbarınız için teşekkür ederiz.'' gibi bir mesaj ile dönülür zaten dönseler...

• 15gün

Yani dönmesinler sorun değil, beklentim o değil de ihbar değerlendirilmeye alınsın yeter benim için. Eğer alınmıyorsa farklı yollar deneyeceğim, tem'e direkt şikayet vs. Yani maille dikkate alınmıyorsa boşuna bu yolla vakit kaybetmeyim diye öğrenmek istedim. Ama eğer dikkate alınmayacak olsa böyle bir mail adresini emniyet duyurmazdı dimi mantık olarak

• evet alını yor ihbar edeceniz sayfanın url sini yaz incelemeri için dikkate alırlar
    btk ya şikayet edeblirsin

0|0
    0|0
  • Ne ihbarında bulundun?

0|0
    0|0
    • 15gün

Terör propagandası, yandaşlığı, Sempatizanlığı, halkı provoke etmek vs ama hep terörle ilgili. Dağda resmi olan bir adamı bile ihbar ettim geri bildirim almadım yani zaten kaç tane ihbar gelir bana geri bildirimle mi uğraşacaklar 😃 ama ihbarı dikkate alsalar yeter, acaba değerlendiriliyor mudur

• 15gün

Bu sitedekilerimi sikayet ediyorsun

• 15gün

Valla nerde gorursem ihbar ederim fark etmez. Bu site, instagram, twitter, face. Ne fark eder. Terör her yerde terör

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet benim şikayetim 1 ay içinde yanıt geldi

0|0
    0|0
    • 14gün

Nasıl bir konuydu peki? Ben ne şikayette bulunsam yanıt almıyorum. Özel bir konu muydu da yanıt verdiler. Benim hep terörle ilgili

• 14gün

Maaşımı alamamıştım gerçi sonra yine alamadım

Yükleniyor...