Kapat

Erkekler kendinizden 2-3 yaş büyük bir kızı sever miydiniz?

üniversitemi bıraktım ve seneye yeniden başlıcam.21 yaşında olucam ve sınıftakilerin geneli 18 yaşında olacak. Normalde ben kendimden küçüklere bakmam. Yalnız ben yaşımdan küçük gösteriyorum kimse benim 21 yaşında olduğumu anlamaz ve diğerleri benden küçük diye rahat rahat iletişim kurabilirim. Pek bir çekinme durumumda olmaz ama bu erkeklerin bakış açısı nasıl oluyor bilmiyorum

Güncellemeler:
kız arkadaşlarım sürekli takılıyor bana bu konuyla ilgili bu sebeple sordum hemen içinizdeki iğrenç duyguları açığa çıkartıp beni yargılamayın!

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Nie sewmiyeyimki yani aramzda kalkıpta on yas fark yok nie aynı ortamda takılmaym bir sebepmi var itici çokmu soğuksun yani kızndediğin sewimli minyonn böyle insanın koruyup sahiplenesi geldiği bir pıtırcık olur 2-3 yas ha bn buyuk olmusum ha o ne fark eder bea

0|0
    0|0
  • Bence bir sorun olmaz genelde zaten kizlar sorun yapiyo buyuk olduğu icin bu yuzden sorun oluyo. Erkek icin sorun olmaz yani..

1|0
    0|0
  • Bunu mu düşünüyon hey yarabbim ya

0|0
    0|0
    • düşünmüyordum ama kız arkadaşlarım sürekli takılıp duruyorlar sormak istedim ne var yasak mı anlamadan ne bu tavır

• sen erkeksin bende kadınım. Eğer kadınsan benim ne yaşadığımı tam olarak anlarsın yok kadın değilsen fevri düşüncelerini bir kenara bırak. Herkes seninle aynı düşüncede olmak zorunda değil

• Sen mi benim dediklerimi yanlış anlıyon ben mi anlatamıyom anlamadım neyse bu sadece benim dusuncemdi

• Niye sapık mıyım? Ya da benden büyük kadın sübyancı mı ki genç peşinde?

0|0
    0|0
    • niye lafı yanlış anlıyorsunuz amacınız ne

• düzgünce bir soru sordum çektiğin yere bak ne istiyorsun

• 1 2 yas sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz tabi kişilik li erkek ler hariç 😃

0|0
    0|0
  • Eşim benden bğyük

0|0
    0|0
  • Ben 1 yaş büyüğü seviyorum

0|0
    0|0
  • sende ust siniflardan bul

0|0
    0|0
  • Hep büyüklere aşık oldum şu ana kadar. Bir ara 19umdayken 32 yaşında bayanla bile çıktım. 21 uniye başlamak için pek büyük bir yaş değil. Git oku, hala yaşın yakın, hic bir sorun da olmaz. Hangi üniversite bu arada?

0|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üniversitede sandığından fazla +20 var 😄

0|0
    0|0
  • 1. sınıfa ilk başladığımda babam yaşında adamlar vardi jghjffcg

0|0
    0|0