Toplum olarak nereye gidiyoruz?

4 haber izledim 4 u de eski koca eski sevgili dehşeti. 4 u de cinayet. şiddet..
neden böyle artti bu olaylar. bilincsizlik mi cahillik mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin çoğunluğu böyle. Aldattı mı? Öldür! Cahil, yobaz tip tabii ki... Karısını dövenler de oldukça çok. Yapacak bir şey yok. Dediğim gibi, kadınlar kendini koruyacak. Bunun için spor öğrenmesi gerekiyor. O pisliklerin ağzını burnunu kırıp eline vermeli, kadınları bu noktaya getirdiler.

0|0
    0|0
    • ben ogrencem kocami dovcem diyomusum 😄😄 öğrenmek istiyorum boks falan. bence kadinlar kendini ezdirmemeli gücümüz yetmese de yettigi yere kadar

• Gücünüz yetecek işte öğrenince... Örnek karate. Yani savunma sporu olacak, sana vurmaya kalktı mı kolunu çevirip bir yerine montelersin. Vurma cüretinde bulunamaz, kölen olur sonra. :D

• hahah 😄 ama erkekler bazi tipler tabi. erkek erkege kavga da bile fazla sinirlenince bicak silah çekiyo. yani ne kadar savunsan da... erkeklerin cogu böyle.

En İyi Kız Görüşü

• Tecavüz ve intihar olatları kısaca kadına hep şiddet. Kadınların ezildiği bir toplum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• cinayet işlerinde sadece erkek tarafı hatalı diyemem elbet bayanların kadınlarında vardır hataları.
    zaten baş hataları , katil potansiyali birisiyle aşk yaşamak olsa gerek...

0|0
    0|0
    • katil potansiyeli sapik potansiyeli diyorsunuz da hep. nerden bilecek nasil biri olduğunu alninda mi yaziyo?

• hic biseyin sebebi gidip öldürmek olamaz. ve genelde kadinlar eziliyo. neyse uzamasin.

• ne erkeği savunurum ne kadını savunurum. ama tek taraflı erkekleri suçlamamak gerek, evet ezilen kadınlar güç dengesi maalesef erkeklerden yana. toplum ve kültür olarakta az ezilen taraf kadındır. erkek yapar , kadın tarafı susar hesabı.
      sidik yarıştırmıyorum yanlış anlaşılmak istemem bilgin olsun.

• toplumsal cinnet halindeyiz.

hemen hemen herkesin bir uzmandan yardım alması gerek,
    üstelik devletin bunu teşvik etmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Bence insanların soyutlanması geçmişine geleceğine sahip çıkmaması kulaktan dolma bilgilerle hareket etmesi bilinçsizce yaşaması sorgusuz sualsiz tamam demesi tv, internet hayatındaki insanlara özenilmesi kendini bilmemesi... Vs Vs vs

0|0
    0|0
  • kıyamete

0|0
    0|0
  • Medyaya hiç bir zaman inanmıyorum.
    Olayların aslını astarını gerçeğini çoğu zaman saklıyorlar.

Yapana değil yaptırana bakmak lazım, sonra nedenine oluş şekline yerine
    herşeyine bakıp öyle karar veririm.

ÖZET:Medyaya inanmadığım için çoğu olayın aslında gerçeğinden farklı kamaoyuna yansıtıldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • insan severek evleniyor sonu nasil böyle olabiliyor anlam veremiyorum bu kadar canilik olmaz

0|0
    0|0
    • adam kndini esini 2 cocugunu vurmuş. diğeri esini ve kendini vurmus. vs vs

• Okumuşu daha kötü oluyor ahlak ve kültür olmayinca oluyor insan kendini yetiştirmiyor

• evet. okumuş ama karakter olarak gelişmemiş.

• pikecekler ülkeyi

0|0
    0|0
  • Cahillik aldatma tatmin olamama eminim gecim sikintisi degil sogan ekmekle gecinir bu millet.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...