Toplum olarak nereye gidiyoruz?

4 haber izledim 4 u de eski koca eski sevgili dehşeti. 4 u de cinayet. şiddet..
neden böyle artti bu olaylar. bilincsizlik mi cahillik mi?

0|0
1|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkeklerin çoğunluğu böyle. Aldattı mı? Öldür! Cahil, yobaz tip tabii ki... Karısını dövenler de oldukça çok. Yapacak bir şey yok. Dediğim gibi, kadınlar kendini koruyacak. Bunun için spor öğrenmesi gerekiyor. O pisliklerin ağzını burnunu kırıp eline vermeli, kadınları bu noktaya getirdiler.

0|0
    0|0
    • 18gün

ben ogrencem kocami dovcem diyomusum 😄😄 öğrenmek istiyorum boks falan. bence kadinlar kendini ezdirmemeli gücümüz yetmese de yettigi yere kadar

• 18gün

Gücünüz yetecek işte öğrenince... Örnek karate. Yani savunma sporu olacak, sana vurmaya kalktı mı kolunu çevirip bir yerine montelersin. Vurma cüretinde bulunamaz, kölen olur sonra. :D

• 18gün

hahah 😄 ama erkekler bazi tipler tabi. erkek erkege kavga da bile fazla sinirlenince bicak silah çekiyo. yani ne kadar savunsan da... erkeklerin cogu böyle.

• cinayet işlerinde sadece erkek tarafı hatalı diyemem elbet bayanların kadınlarında vardır hataları.
    zaten baş hataları , katil potansiyali birisiyle aşk yaşamak olsa gerek...

0|0
    0|0
    • 18gün

katil potansiyeli sapik potansiyeli diyorsunuz da hep. nerden bilecek nasil biri olduğunu alninda mi yaziyo?

• 18gün

hic biseyin sebebi gidip öldürmek olamaz. ve genelde kadinlar eziliyo. neyse uzamasin.

• 18gün

ne erkeği savunurum ne kadını savunurum. ama tek taraflı erkekleri suçlamamak gerek, evet ezilen kadınlar güç dengesi maalesef erkeklerden yana. toplum ve kültür olarakta az ezilen taraf kadındır. erkek yapar , kadın tarafı susar hesabı.
      sidik yarıştırmıyorum yanlış anlaşılmak istemem bilgin olsun.

• toplumsal cinnet halindeyiz.

hemen hemen herkesin bir uzmandan yardım alması gerek,
    üstelik devletin bunu teşvik etmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Bence insanların soyutlanması geçmişine geleceğine sahip çıkmaması kulaktan dolma bilgilerle hareket etmesi bilinçsizce yaşaması sorgusuz sualsiz tamam demesi tv, internet hayatındaki insanlara özenilmesi kendini bilmemesi... Vs Vs vs

0|0
    0|0
  • kıyamete

0|0
    0|0
  • Medyaya hiç bir zaman inanmıyorum.
    Olayların aslını astarını gerçeğini çoğu zaman saklıyorlar.

Yapana değil yaptırana bakmak lazım, sonra nedenine oluş şekline yerine
    herşeyine bakıp öyle karar veririm.

ÖZET:Medyaya inanmadığım için çoğu olayın aslında gerçeğinden farklı kamaoyuna yansıtıldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • insan severek evleniyor sonu nasil böyle olabiliyor anlam veremiyorum bu kadar canilik olmaz

0|0
    0|0
    • 18gün

adam kndini esini 2 cocugunu vurmuş. diğeri esini ve kendini vurmus. vs vs

• 18gün

Okumuşu daha kötü oluyor ahlak ve kültür olmayinca oluyor insan kendini yetiştirmiyor

• 18gün

evet. okumuş ama karakter olarak gelişmemiş.

• pikecekler ülkeyi

0|0
    0|0
  • Cahillik aldatma tatmin olamama eminim gecim sikintisi degil sogan ekmekle gecinir bu millet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tecavüz ve intihar olatları kısaca kadına hep şiddet. Kadınların ezildiği bir toplum

0|0
    0|0
Yükleniyor...