Çirkin kızlar nasıl seviliyor?

erkekler açıklasın

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Çünkü çirkin kız da, erkek de yok... Her insan güzeldir, bakmasını bilene... Hayata bakışın, insanları seviş tarzın önemli... İçin pis, kötü kalpli olursan, herkesin güzelliğini seviyelendirirsin...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğunda özgüven kaybı var hemde büyük bir ölçüde... Güzeli gözü görmez görsede dediğim gibi özgüven kaybı var gidipte konuşmaz. o gelse keşke der ama avucunu yalar. bence en büyük kayıp bu... sevmek kelimesi ya da arkadaşlık kelimesi günümüz türkiye şartlarında bana çok anlamsız geliyo... yani ben bir kızı sevmem için onunla vakit geçirmem lazım onunla gülüp eğlenmem dans etmem lazım yani ona karşı içimde bir değer olması lazım karşımdakininde yanımdayken kendini güvende hissetmesi lazım korkmaması lazım bir erkekğe karşı güvenmeli ya da bana karşı öyle söyliyim. oda benimleyken mutlu olması lazım. çevremde gördüğüm tüm tiplemeler kendilerine sevgili diyolar ulan sizin yaptığınızı ben arkadaşlarımla da yapıyorum önemli olan sana göre özel olması... neyse özgüven eksikliği kısa ve net cevap bu

0|0
    0|0
  • gönlü güzel ise, size bakışları anlamlı oluyor, sizi seviyor, size bakarken gülümsüyor ise neden sevilmesin?

0|0
    0|0
  • Siz nasıl öküz sığır kırması erkekleri seviyorsaniz bizde o şekilde oluyo

Esasen kız çirkin ama kalbi güzel olsun yeter

güzel olup kaşar olacağına..

Ha şuda var çirkin kız yoktur retricasız kız vardır

0|0
    0|0
  • Karaktersiz erkek denilmicek kişilerin Yalanları o '' Sevgi '' o kızları üzüp kırıcaklar sırf ihtiyaç ya da pislik işleri için Seviyorum yalanı kullanıyorlar bence ve Güzel çirkin diye ayırt etmemeliyiz sonuçta onlarında duyguları var.

0|0
    0|0
  • Bu güzellikle çirkinlikle çok alakalı değil ama genelleme yapılabilir bunun asıl sebebi anlayışlı olması sana uymaya çalışması ve sevgisinden emin olunması

0|0
    0|0
  • Çirkin kızlar havada karada sevilir erkeklerde ki nefes alsın yeter mantığı sayesinde ama aynı şey çirkin bir erkek için geçerli değil ;(

0|0
    0|0
  • dindarlar seviyor onlari

0|0
    0|0
  • her kızın kendisine göre bir alıcısı var

0|0
    0|0
  • Seviyoeuz cunku go. tleri kalkik degil severler sahiplenirler gozlsei bizden baskasini gormez guzel kizlar kullanmalik cirkinler evlenmelkk yasasin cirkinle r

0|0
    0|0
    • 15gün

sen seviyor musun gerçekten?

• 15gün

Tm bisi demedjm cirkn kardesim😂😂😂

• 15gün

tamam :)

• ben çok güzel severim

0|0
    0|0
  • Cirkin erkekler nasil seviliyor? Kizlar aciklasin. Ben cirkinim ama seven yok😂

0|0
    0|0
  • Herşey göreceli değildir..

0|0
    0|0
  • o da yok ki bilmiyorum 😂

0|0
    0|0
  • içi güzeldir sevende iç güzelliğini görüyordur

0|0
    0|0
  • herşey dişta degil dicem ama cok klasik olucsk bizzat disards gorebilirsin birde neden sevilmesin o kisilerin duygulari yok mu cok ironik bir post olmus

0|0
    0|0
    • 15gün

kızların duyguları var da erkekler açısından soruyorum yanlış anlamışsınız

• 15gün

sevilmemesi icin bir neden yok oratada cirkinlik bir neden degil sevilir

• Sen söyle neden sevilmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Neden sevilmesin?

0|0
    0|0
  • Etinden sütünden yararlanılarak.

0|0
    0|0
  • güzellerin kıçı kalkık oluyorda sanırım o yüzden çirkinleri buluyoruzz :)))

0|0
    0|0
  • Her kör alıcının bir kör satıcısı bulunur

0|0
    0|0
  • zevkler kişiden kişiye değiştiği için :) sana güzel gelen bir başkasına o kadar güzel gelmeyebilir

0|0
    0|0
  • çirkin olabilir ama dürüsttür ve karşısındakini koşulsuz şartsız seviyodur işte o kızlar sevilir

0|0
    0|0
  • sizin yanınızda ki öküz erkekler nasıl seviliyorsa öyle:)

0|0
    0|0
  • sevişerekkkkk

0|0
    0|0
  • Normal işte bildiğin gibi

0|0
    0|0
  • Bir kaşarı seveceğime onu severim daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kime gore neye gore cirkin.
    O erkege gore guzeldir bence kizin birseyi erkegi cekmistir ki sevgili olmuslardir.
    Illa erkek yakisikli kiz guzel olmasi lazim degilki cook yakisikli erkek var yaninda cirkin kiz oluyor coook guzel kiz var yaninda cirkin erkek oluyor
    yani guzellik gorecel zevkler tartisilmaz :)

0|0
    0|0
  • Sevilmiyotlar ki nereden çıktı 😂

0|0
    0|0
  • Beni de sevin

0|0
    0|0
  • çirkin kız yok bakımsız kız var

0|0
    0|0
  • demek ki ben güzelim o yuzden sevmiyolar gafgdfsdd :D