90 lı yıllara neden özlem duyulur?

90 lı yıllarda yasananlar oynanan oyunlar aile arkadaşlık ilişkileri vb herşey neden herkesçe izlenir görüşleriniz?

0|0
3|4

Kızlar Ne Diyor 3

• geleceğe daha çok ilgi duyan birisiolarak 90 ları şu zamanlara tercih ederim paranın bile değeri vardı

0|1
    0|0
  • O zaman küçüktüm hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • çünkü diziler, televizyon, dünya, çocukluk arkadaşları mükemmeldi. en iyi pop şarkıları o zaman yapıldı ve teknoloji bu kadar yoktu telefonla uğraşmak yerine birbirimizle konuşurduk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insanların duygu ve düşünceleri daha temiz, daha saftı.

kimse başkasının ardından kötü bir şey düşünmezdi.
    şimdi bir iyilik bile yapsan karşındaki insan "bunu neden yaptı, bir şey mi isteyecek?" diye düşünüyor.

Toplum olarak anlayışlı, hoşgörülü zamanlardı.

0|1
    0|0
    • 18gün

sizce bunun sebebi ne olabilir?

• 18gün

gelişen teknoloji değiştirdi insanları.
      sonra televizyon yapımları...

Hatırlarsanız 90'larda birlik, beraberlik aşılayan Süper Baba, Mahallenin Muhtarları, Bizimkiler gibi diziler vardı.
      Şimdi neler var siz de görüyorsunuz.

• 18gün

Aynen haklısınız

• O zaman safti cunku hersey. Teknoloji o kadar da iyi gelmedi sanırım. Muzige bile dijitalligi soktular pop müzik bitti milenyuma girince butun sanatsallik bilgisayar ortamina tasindi bu en kucuk ornek

0|2
    0|0
    • 18gün

misket yakartop vb oyunlar oynardık. birbirimize anlattığımız fıkralar dilden dile gezerdi. duygular tertemizdi kimsenin içinde kötülük yoktu. müzikler saf güzeldi. izlediğimiz çizgi filmler diiziler için saatler öncesinden tv başına otururduk çok güzel yıllardı...

• 18gün

ucuzdu hayat

• sokak çocuklukları bir başkaydı çok başka çocukluk yaşayan son nesil olmaktan gurur duyuyorum

0|1
    0|0
  • 90 yıllarda elimizde top vardı, misket vardı, salçalı ekmek vardı, komşuluk vardı, dostluk vardı. Şimdiki çocukların elinde akıllı telefon var, tablet var, playstation var. Dostluk yok, komşuluk yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...