Orta Asya kökenli olmak için illa çekik gözlü ve sarı tenli mi olmam gerekiyor?

Orta Asyalıya benzemesem de Orta Asya kökenliyim. Örneğin, siyahi ya da koyu esmer birisi Norveç kökenli olabiliyor. İlla benzemek gerekmez kökeninin olduğu yerin insanına.

Sizin görüşleriniz nedir bu konuda?

Güncellemeler:
18gün Norveçten Senegale göçen birinin torunları yine beyaz mı kalır sanıyorsunuz?

0|0
2|8

Erkekler Ne Diyor 8

• alakası yok arkadaşım genlerinde vardır illa ki ama çekik gözlü olmayan birinin geni daha baskındir tarihi bir araştır derim osmanliya ondan önceki türk beyliklerine bilindiği kadarıyla cekik degiller ve orta Asya deyince akla Türk geldiği için böyle bir yorum yapıyorum

0|0
    0|0
  • anladık orta asyalısın tamam

Şuna tamam deyin ya desenize

0|0
    0|0
  • İki gündür saçmalıyorsun. Siyahi birisi nasıl Norveç kökenli olsun? Siyahi bir insan NORVEÇLİ olabilir gayet de ancak Norveç KÖKENLİ olamaz.

0|1
    0|0
    • 18gün

Senegale göç eden birisi Senegal yerlileri ile evlendiği sürece çocukları siyahi olur. İki Norveçli Senegale gidip Senegalde çocuk yapsa çocukları siyahi olmaz.

• Alakası yok

0|0
    0|0
  • soyuna karışan herkesin kökeni senin kökenin sayılır, sen istediğini seçersin

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • Ben de uzaylıyım ama yeşil değilim

0|0
    0|0
  • bende Rus kokenliyim ama resmime baksana alakam yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cehalet akıyor

0|0
    0|0
    • 19gün

Cahil falan değilim. Gayet mantıklı konuşuyorum.

• 18gün

Ayrıca, Norveçten Senegale göçen birinin torunları yine beyaz mı kalır sanıyorsunuz?

• 18gün

Senegale göç eden birisi Senegal yerlileri ile evlendiği sürece çocukları siyahi olur. İki Norveçli Senegale gidip Senegalde çocuk yapsa çocukları siyahi olmaz.

• Oyle diyolar ama allahin isine kim karisabilir?

0|0
    0|0
    • 18gün

• 18gün

Pardon ya. Yanlış yere yazmışım.

• 18gün

Özür dilerim.

Yükleniyor...