Kızlar, Sizce dünya böyle bir döneme girebilir mi? Girmesede sizce girse nasıl olurdu?

Asırlardır hep erkekler uzun boylu güçlü kadınlar genelde kısa boylu olmuştur. Sizce yeni nesilde ya da ilerleyen zamanlarda erkeklerin artık daha kısa ve güçsüz kızların aynı narin ancak çok daha uzun ve güçlü olduğu bir dönem olabilir mi? Yani bir erkek için ortalama boy 165ken kız için 180 olsa. Boks müsabakaları falan kızlarınkiler ön planda olsa ve yani böyle olsa ya da olabilir mi sizce? Olsa nasıl olurdu ve daha fazla örnekleriniz varsa verin lütfen.

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaman ilerledikçe boy ve kasların kullanımı azalır düşer. Bu bilimsel bir kanıdır... bence ben kısa değilim knk.

0|0
    0|0
    • 18gün

O ne demek yani niye ki o zaman şöyle diyim matematiksel oranları bırakalım ama kızların erkeklerden daha uzun ve büyük olduğu bir dünya olma ihtimali yok mu ilerde sizce

• 17gün

Sence öyle olmaya doğru gidiyormuyuz? Olma ihtimali %kaç sence. ve olsun istermiydin

• 17gün

Benim açımdan değişen bişey yok fark etmezdi

• evet öyle zaten artk erkekler kadınlara laf geciremiyor ohh be sonunda :D

0|0
    0|0
    • 18gün

ama ben fiziksel özellikler için konuşuyorum. Yani birde kadınlar fiziksel olarak güçlü olsaydı

• Sanmam

0|0
    0|0
    • 18gün

Öyle olsun istermiydin?

Yükleniyor...