Farkındalığı ne zaman öğreneceğiz?

saçma sapan şeylere üzülüp kafaya taktığım zaman açıp bu fotoğrafa bakcam Farkındalığı ne zaman öğrenicez ?

0|3
6|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Takıntı işte, vazgeçilmezi Türk insanının. Yabancıları tanımadım bilmiyorum ama, sanmıyorum takıntılı olduklarını, egolarının olduğunu... Yani bizim milletimizde var bu. Her şeye, aklınıza gelebilecek. Oram şöyle, buram böyle, niye ben böyleyim! Ohoo, ölme eşeğim ölme. :D
    İşte bakın, bu dramdır. Siz kusurlarınızla uğraşırken, başkaları ne durumda...

2|0
    0|0
  • Allah şifa versin...

1|0
    0|0
  • herkesin derdi kendine büyük gözükürmüş maalesef insanlar bu konuda benciller..
    ufak tefek şeylere takılıp kahır ederken dünyada daha büyük şeyler oluyor
    çocuklar ölüyor.. ya da anne babalar tek başına kalan çocuklar var..
    büyüklerin hırsına kurban olan masumlar var..
    var oğlu var işte..

0|0
    0|0
  • Zaten ne zaman bir sıkıntıya düşsem canım sıkılsa sakat ve hasta insanlari görüyorum hâlimize sükrediyorum ne kadar şükretsek az ve insan olarak cok nankörüz.

1|0
    0|0
  • Ne zaman anlarsak ölüm denen seyin en ciddi gercek oldugnu ve ne zaman öleceğimizi bilmedigmizi. O zaman elimizdeki daha degerli olacak bugünü yasayarak yarini sekillendirecegiz

1|0
    0|0
  • Ne zaman kendini bırakıp etrafı gözlemlemeye başlayıp senden daha kötü durumda olaan insanları görebilirsek o zaman bitecek.

1|0
    0|0
  • İnsan kendi dertlerini dert sanıyorlar çıksalar bir dısarı gercekte ne acılı insanlar var ama halimize sükredemiyoruz sükretmeliyiz bizim sorunlar sorun değil aslında

1|0
    0|0
  • hıc bı zaman herkez kendını kurtarma derdıne dusmus hıc kımsenın kımseyı dusunmedıgı zmanlardayız

0|0
    0|0
  • çok acıtıyor, o yüzden farketmemeye çalışıyoruz. inan kötü niyetimiz yok.

0|0
    0|0
  • :(( ögrenmek gerek

0|0
    0|0
  • Haklısın her durumun elbet kotusu vardir ama is isten gectikten sonra farkediyoz

0|0
    0|0
  • Sabırla bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Çok da tatlı bir çocuk ya :(

0|0
    0|0
  • Daha yolun başında bile değiliz.

0|0
    0|0
  • Boştan yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Biseyler i kaydettiğinizde anlarız ancak başka türlü anlayamiyorzz

0|0
    0|0
  • Sukretmemizi aciklayan fotoraflardan haklisin

0|0
    0|0
  • Ah canım benimm ya

0|0
    0|0
  • Çok zor bunu öğrenmemiz.

0|0
    0|0
  • Bizde başımıza gelenleri dert zannediyoruz. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah derdi verir ama dermanı olan dertlerimiz olsun her zaman. Şükür etmek lazım bazen ama ne yazık ki bunu bazen bende dahil herkes unutuyor. Allah tez zamanda bu ufaklığında şifasını versin inşallah.

1|0
    0|0
  • Farkındalık değil empati öğrensek yetecek.

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya :/

0|0
    0|0
  • Çok acı ya :( Tuyler dıken dıken oldu

0|0
    0|0
  • Rabbim şifa versin..
    Üzüldüm, Allah kimseye evlat acısı göstermesin..

0|0
    0|0
  • İnsan böyle şeyleri görünce derdi de dert gelmiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...