Biricik kızınız 18'li yaşlarında ve size beklenmedik bir anda hamile olduğunu söyledi. Ne hissederdiniz?

Biricik kızınız 18'li yaşlarında ve size beklenmedik bir anda hamile olduğunu söyledi. Ne hissederdiniz?

Ve ona ne söylerdiniz?

0|1
19|29

En İyi Kız Görüşü

• büyük bir yanlış ama sonuçta o bizim evladımız iyi bir şey yapsa da evladımız kotu birnsey yapsa da hata biz insanlar için ne yaparsa yapsın ben onun arkasında olurum çocuğu da aldirmasina izin vermem canı veren ALLAH ben nasıl alabilirim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Biricik kızımı baştan yetiştiririm böyle yapmaz
    Kızını boşlarsan eğitmessen böyle olma ihtimali var 😀😀

5|0
    0|0
    • 14gün

Oğullarınızı adam gibi eğitseniz bu yaşta kızlar hamile kalmaz 😄

• Kimden peydahladın derim kızarım

1|1
    0|0
  • çok kötü hissederim gerçekten..
    oturur konuşurum onunla nasıl olduğunu kimin yaptığını bundan sonra neler yapması gerektiğini konuşurum..
    Bunu yapan çocuğa da neler yapacağımı söylemim..

1|0
    0|0
  • Evlenmeyeceğim✌🚬

2|0
    0|0
  • ahh be kızım en o kadar eşşeğim ki nasıl senin telefonunu kontrol etmedim nasıl senin arkadaşlarını sorgulamadm nasıl bir sevgilinle beraber olduğunu araştırmadm ahh bana ahhh derdim.. O yüzden asla böyle bişey olmicak

1|3
    1|0
    • 16gün

bu dediklerini yaparsan zaten hamile kalır o ayrı konu.

• 16gün

:) iyi

• 14gün

Hafız öyle kızlar daha cok yapıyor. O 13 yaşında kapanıp sokağa çıkarılmayan kızlar gizliden ne haltlar yiyo bir bilsen ;)

• olayın içinde olmak lazım duruma göre kararlar verilir

1|0
    0|0
  • bir psikolog bulurdum. seanslara beraber girip karnindaki cocuguda isteğine göre psikologla konuşarak karar vermesi için ugrasirdim.

1|1
    0|0
  • Anasını... onun

2|1
    4|0
  • evlatlıktan reddederim yüzüne bile bakmam ama bir canada kıydırmam mecburen sahiplenirim ama dediğim gibi yüzüne bile bakmam kız babası olmak istemiyorum cidden zor bu devirde

1|0
    0|0
  • Kimden olduğunu sorarım
    Neden böyle dikkatsizce birliktelik yaşadığını sorarım
    Biraz hayal kırıklığına uğrarım
    Sonra muhtemelen gider sarılırım. Başa gelen çekilir.

1|0
    0|0
  • Hükümet elini çabuk tut kız doğuracak babası tecavüzden içeride.. millete rezil olcaz.. çıkart şu kanunu da namusu kurtaralım... mk kızı sen de gel buraya.. nasıl oldu anlat bakiim..

1|0
    0|1
  • Valla kızım olamaz o benim.

2|0
    3|0
  • Evlatlıktan reddd

2|0
    1|0
  • Yapcak bisey var mı kizayim mi doveyimmi geri gelirmi eski hali

1|0
    0|0
  • Allah göstermesin.

2|0
    0|0
  • iyi babalik yapamamisim diye kendimi suclardim

2|0
    1|0
  • Hiçbirşey söylemem yığılıp kalırım orda

1|0
    0|0
  • Şok olurdum. Şimdi de olduğu gibi.

1|0
    0|0
  • sen hamilesin kesin dimi

1|0
    1|0
    • 16gün

kesin abicim :D şimdi bu soruyu sordum ya başka ihtimali yok çünkü

• 16gün

@antares07_20 bu ortada ama riskide düşündüğü için burdan çıkacak cevapla yaklaşacak eminim ki babasına

• 16gün

aynen öyle mükemmelsiniz pörfekt :D Türk yapısı

• valla ne diyim. allah korusun. aldırtmasına ikna ederdim. 18 yaşında anne mi olacak? hayatı kararır.

1|0
    0|1
  • Allah göstermesin öldürürdüm

1|0
    0|0
  • kizini dovmeyen dizini dover sozunu gerceklestiririm 😂😂 oturur dizimi doverim

2|0
    0|0
  • O kız kim?

1|0
    0|0
  • sizmi hamile kaldiniz yoksa

1|0
    0|0
  • Allah o günleri göstermesin. :(
    Dinine bagli, imanli, ümmete hayirli evlatlar nasib eder insallah

1|0
    0|0
  • yok artik redederim

2|0
    5|1
  • 0|0
    0|0
  • Allah uzun ömür versin bugünleri yaşatacağına geberseydin derim

4|0
    1|1
    • 16gün

Kızına mı?

• 16gün

Benim senin gibilerle zaten işim olmaz karı kız öldürmekte benim stilim değil. Sen dikkat ette kızın hamile kalıp eve gelmesinin yanlış olduğunu öpret oğlun olursada tecavüzden içeriye girenleri şişlediklerini öğret. Bir şey bildiğin yok. Çok şey bildiğini söyleyen birşey bilmeyen küçük kız. Kapiş 😉

• 16gün

aman Allah'ım :D böyle çocuk olduğunuzu bilseydim hiç tartışmazdım sizinle

• Erkek olursa benim ismimi koyacaksın derim ne dicem

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Allah yaşatmasın düşüncesi bile kötü ne yapacağımı bilemiyorum ama yapmak istemediğim şeyleri yapacağımdan eminim

1|1
    0|0
    • 16gün

Hükumetin çıkarmak istediği tecavüz yasası bunun için işte... Soru bilinçli sorulmuş.

• Çocuğu aldırırdım ve karşıma alım güzelce konuşurdum.
    Hormonlarının tavan yaptığı dönemde olduğunu, kendisini kullandırmaması gerektiğini anlatırdım.

1|1
    0|1
  • Böyle dünyaya kız mı getirilir kim bilir kim tecavüz etti 😒

3|2
    2|0
  • Çarparım ağzına

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun?

2|2
    0|0
  • detaylıca öğrenir çözüm ararım olayı bilmek lazım

1|0
    0|0
  • bu oyle hafif bişey değil allah yasatmasın

1|1
    0|0
  • Olayi anlamak lazim. Erkek arkadasi kimmis neler olup bitmis... Duzgunce konusulur anlasilir namusa dokulmeden o insanin psikolojisini alt ust etmeden cozum uretilir. Erkek arkadasiyla sevgi varsa konusulur evlilik yuna gidilebilir yok olmuyorsa bir yanlidin uzerine ikinci yanlis eklrnip kurtaj katliami yapilmsz. Sorumluluk alinir ve hayat devam eder eksikler onarilir

1|1
    0|0
  • Olabilir, normal bir durum. Asla kizmam, ama cocugu dogurmasina da izin vermem

1|1
    0|1
  • Düşüncesi bile korkuttu

1|2
    0|1
  • Allah göstermesin. Bu durumu düşünmek bile istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Daha kendisi bile çocukken bu duruma gelmesi beni çok fazla üzer sanırım...

1|0
    0|0
  • Sinirlenirim evlatliktan reddederim

1|0
    0|0
  • Ben şok 😱

1|0
    0|0
  • Kahrolurum

1|0
    0|0
  • Yapmis bir hata, çare dusunurduk. Sonra aklının başına gelmesi için konusurdum

1|0
    0|0
  • tecavüz değilse evlatlıktan reddedirim

1|1
    0|0
  • evlatliktan reddederim

2|4
    4|1
    • 16gün

bende aynısını yapardım.

• 16gün

@eliffff_ cahil kim ortada. burda zinayı savunuyorsun. evet 18 yaşında kızım gelirse hamileyim diye önce sorarım sonrada sevgilisi ya da zevk uğruna olduğunu öğrendiğimde evlatlıktan reddetmeye kadar gider olay. çünkü bana ters böyle şeyler. ben hem müslümanım hemde türküm. burası amerika olsa getir sevgilini odada seviş derdim ama türküm bu unutulmamalı. yolda yürürken bile anneme biri baktı diye olay çıkartıyorsam olay kızım olduğunda ne olur düşünemiyorum bile. cahil mahil diyene kadar kendine bak. onla bunla yatıp kalkmak 3 5 dk lık zevk uğruna kendini kirletmek mi akıllılık.

• 16gün

@hakansalihoglu2 yav he he 😂😂

Yükleniyor...