Kitaplığım nasıl?

Kitaplığım nasıl ?Arkadaslar kütüphane yapıyorum kitaplarım nasıl sizce? Az mı? Sizin zevkinize uyuyor mu?

0|1
17|6

Kızlar Ne Diyor 17

• Yakışıklı

0|0
    0|0
  • Sefiller gördüm orada👍 Benim ilkokuldayken okuduğum ilk batı romanıydı. Küçük yaşımda beni o kadar ağlatan bir kitap daha yoktur. Başucu kitaplarımdan biri

0|0
    0|0
  • cok guzel olms bende istyorum bole bişey ama benim kitaplarm yaklasik uc dort kati daha buyk bisi lazm :(

0|0
    0|0
    • 13gün

Benimde kafam'da var kütüphane fikri evidea. com'dan bakabilirsin kitaplıklara montajsız kargolanıyor eve geldiğinde montajını yaptırırsın ailenden birine evidea güvenlidir

• Uzunluğuna göre dizmemişsin :) demek ki gerçekten okuyorsun :))

0|0
    0|0
    • 13gün

Severim kitap okumayı :D

• Harika ya 👏🏼👍🏻

0|0
    0|0
  • İşte bu görüntülerle gelin beyler 😍

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Ve bu da sensin. Cok guzel. 😊

0|0
    0|0
  • Bir hafta önce paylaşmış'tın. Neden tekrar paylaşma gereği gördün aynı fotoğrafı?

0|1
    0|0
  • Aklından bir sayı tut sonra zarfı aç 👹

0|0
    0|0
  • Çok hoş

0|0
    0|0
  • Çok hoş

0|0
    0|0
  • Waaaaayy polisiye :))

0|0
    0|0
  • Very good

0|0
    0|0
  • Atsız Atayı gördüm ve bayıldım 👍

0|1
    0|0
  • suç ve ceza, sefiller, sol ayağım, beyaz gemi gibi ders veren dram kitapları da var zülfü livaneli'den aşk romanları da var stephan king den bilim kurgu da var.
    ibni sina da var budizm de var. benim kitaplığıma benziyor :D çok yönlü yani
    sadece biraz da biyografi veya siyasi bişey ekleyebilirsin. mesela hitler-kavgam iki türü de kapsıyor. veya da psikolojiyle, felsefeyle ilgili bişey eklesen fena olmaz (tabi önce okuyup sonra ekle :D )

0|0
    0|0
    • 13gün

siyasetle pek ilgilenmiyorum :D psikoloji okuyorum zaten yetiyor bana :D sağol yorum icin :)

• 13gün

guguk kuşu, bir psikiyatristin gizli defterini okudum şuana kadar :D

• Benimle evlenirmisin? 😍

0|0
    0|0
    • 13gün

Böyle kitaplığa tav olan kızlar var mı ya 😊 Varsa bileyim de ben de bir silah olarak kullanayım 😉

Erkekler Ne Diyor 6

• Atsız, voltaire ve paul Auster dedinmi olay bitmiştir 👍

0|0
    0|0
  • Okuyorsan harika 👏🏻👏🏻

0|0
    0|0
    • 13gün

Okumasam almam zaten :D sağol yorum icin

• odanin her bir bolumunu tanittin mutlu musun :D

0|1
    0|0
  • kütüphane yapıyorum derken birde çok ezik an için kitaplığın dişe dokunur birşeyler okusan iyi olacak

0|0
    0|0
  • Başarılı 👍

0|0
    0|0
  • Atsızın kitaplarını gördüm olay bitti 👏🏼👍🏼

0|0
    0|0
Yükleniyor...