Kitaplığım nasıl?

Kitaplığım nasıl ?Arkadaslar kütüphane yapıyorum kitaplarım nasıl sizce? Az mı? Sizin zevkinize uyuyor mu?

0|1
176

En İyi Kız Görüşü

• suç ve ceza, sefiller, sol ayağım, beyaz gemi gibi ders veren dram kitapları da var zülfü livaneli'den aşk romanları da var stephan king den bilim kurgu da var.
    ibni sina da var budizm de var. benim kitaplığıma benziyor :D çok yönlü yani
    sadece biraz da biyografi veya siyasi bişey ekleyebilirsin. mesela hitler-kavgam iki türü de kapsıyor. veya da psikolojiyle, felsefeyle ilgili bişey eklesen fena olmaz (tabi önce okuyup sonra ekle :D )

0|0
    0|0
    • siyasetle pek ilgilenmiyorum :D psikoloji okuyorum zaten yetiyor bana :D sağol yorum icin :)

• guguk kuşu, bir psikiyatristin gizli defterini okudum şuana kadar :D

En İyi Erkek Görüşü

• kütüphane yapıyorum derken birde çok ezik an için kitaplığın dişe dokunur birşeyler okusan iyi olacak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Güzel

0|0
    0|0
  • İşte bu görüntülerle gelin beyler 😍

0|0
    0|0
  • Sefiller gördüm orada👍 Benim ilkokuldayken okuduğum ilk batı romanıydı. Küçük yaşımda beni o kadar ağlatan bir kitap daha yoktur. Başucu kitaplarımdan biri

0|0
    0|0
  • cok guzel olms bende istyorum bole bişey ama benim kitaplarm yaklasik uc dort kati daha buyk bisi lazm :(

0|0
    0|0
    • Benimde kafam'da var kütüphane fikri evidea. com'dan bakabilirsin kitaplıklara montajsız kargolanıyor eve geldiğinde montajını yaptırırsın ailenden birine evidea güvenlidir

• Yakışıklı

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut sonra zarfı aç 👹

0|0
    0|0
  • Harika ya 👏🏼👍🏻

0|0
    0|0
  • Bir hafta önce paylaşmış'tın. Neden tekrar paylaşma gereği gördün aynı fotoğrafı?

0|1
    0|0
  • Uzunluğuna göre dizmemişsin :) demek ki gerçekten okuyorsun :))

0|0
    0|0
  • Ve bu da sensin. Cok guzel. 😊

0|0
    0|0
  • Çok hoş

0|0
    0|0
  • Waaaaayy polisiye :))

0|0
    0|0
  • Çok hoş

0|0
    0|0
  • Very good

0|0
    0|0
  • Atsız Atayı gördüm ve bayıldım 👍

0|1
    0|0
  • Benimle evlenirmisin? 😍

0|0
    0|0
    • Böyle kitaplığa tav olan kızlar var mı ya 😊 Varsa bileyim de ben de bir silah olarak kullanayım 😉

Erkekler Ne Diyor 5

• Atsız, voltaire ve paul Auster dedinmi olay bitmiştir 👍

0|0
    0|0
  • odanin her bir bolumunu tanittin mutlu musun :D

0|1
    0|0
  • Başarılı 👍

0|0
    0|0
  • Okuyorsan harika 👏🏻👏🏻

0|0