Neden ilk adımı erkek atmalı tabusu yıkılamıyor?

Bu tabuyu aştık da benim mi haberim yok acaba 😁 Hoşlandığın kişiye açılmayı geçtim, Arkadaş olmak için bile erkeğin adım atması gerekiyor illa. Neden kızlarımız hiç adım atmaz? Neler düşünürsünüz bu konuda?

0|0
6|5

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu tabu erkekler yüzünden böyle ilk adımı atan kızlara yollu diye baktıkları için kız öyle değilse bile o duruma gelmekten korkup erkekten bekliyor

0|1
    0|0
    • 12gün

Bazı kızlar da gurur yapıyor sanırım. Kız evi naz evi o gelsin ayağıma diyor mesela 😄 😄

• 12gün

10 erkeğin 9 u aynıdır kalan 1 ise ara ki bulasın der konuyu kapatırım kib

• 12gün

Çok acımasızsın 😊

• Doganin kanunu bu 😀

0|0
    0|0
  • cevremde görüyorum mesela, kizlari tersleyen, dalga gecen erkekler var.. cogu bundan cekindikleri icin ilk adimi atmaz/atamaz

0|0
    0|0
    • 12gün

Onlara insan demiyorum ben açıkçası😋 ne kadına ne de erkeğe yakışmaz böyle bir davranış. aslında dikkat çekmeye çalıştığım konu erkeklerin de çekinceleri olabiliyor yanlış anlaşılma terslenme gibi... 😊

• Bence eskisi kadar katı değil

0|0
    0|0
    • 12gün

Adım atanlar var tabi ama genel düşünce aynı gibi. Ya erkek de kızdan bir işaret bekliyorsa? Reddedilmekten korkuyorsa mesela..

• 12gün

Tabiki işaret vermesi gerekir. İşaret vermiyorsa atma adım zaten

• 12gün

Hepten imkansız göründü şimdi gözüme 😄

• Yanlış anlaşılma korkusundan en büyük etken bu bence kendimden biliyorum bende karşı taraftan beklerim ilk adımı ama çoğu kişide böyle olmayabiliyor kişiden kişiye değişiyor

0|1
    0|0
    • 12gün

Evet kişisel bir durum ama erkeğinde yanlış anlaşılma ya da reddedilme korkusu olabileceğini unutmamalı diye düşünüyorum. Bu da kısır döngüye yol açar iki taraf da ilk adımı ya da işareti karşıdan bekleyebilir

• 12gün

Malesef 😑

• 12gün

😶😞

• Ben ilk adimi attım ne oldu adam eve gidelim Dedi Bidaha ilk adim atar miyim?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Adım atarlarsa kaşar oluyolarmış abi öyle hissediyolar :) Adım atan erkede p1ç ediyolar :)

0|1
    0|0
    • 12gün

😄 harbiden ha bir de o durum var. Ne zor bu gönül işleri adım at bir türlü atma bin türlü

• aa olur mu kızların gururu kırılır onlar kaldıramazlar öyle şeyi. bende sinir oluyorum dediğin konuya. illa erkek acıcak yani.

0|1
    0|0
    • 12gün

Evet gurur yapan ciddi bir kesim var hatta işi kibir boyutuna taşıyanlar da var 😉 oysa ki ilkel dürtüleri aşabilsek ne güzel olacak.

• 12gün

aynen valla bunları aşarsak çok güzel olur dediğin gibi.

• 12gün

👍🏼

• Yok öyle bişey, yürüyen kızlar var gayette.

0|1
    0|0
    • 12gün

Var elbette ama genel olarak hala erkekten bekleniliyor gibi

• 12gün

Bu zamana kadar tek bir kişiye yürüdüm. Onun haricinde teklif eden karşı taraf oldu.

• 12gün

👍🏼👏🏼👏🏼 o şansdan bana da diliyorum😄😄

• ben atmadim

0|1
    0|0
  • Keşke atsalar ama 😔😀

0|1
    0|0
Yükleniyor...