Sizin için huzur neydi?

bence huzur eskiden vardı:) düşünüyorumda okuldan koşa koşa eve geldiğimde sobanın üstünde demlenen çay sıcaklık sohbet huzur bence bunlardı bazen mahalleye salıncak gelirdi dönme salıncak 25 kuruşa binerdim mutlu olurdum şimdi devirde değişti insanlıkta huzur kalmadı neyazıkki.. sizin için huzur neydi fikirleriniz nelerdir herkese benden +1 :)

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aşik olduğum kadının saçlarının kokusuyla uyumakti. Kaç gece o saçları öpüp gözlerimden yaşlar indi saymadim, çünkü biliyordum bir gün o saçlar artik bana ait olmayacakti.

1|0
    0|0
    • 16gün

çook çook güzel yazmısınn gözlrim doldu okurken...

• 16gün

Iih dolmasın, şu an çok mutlu :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Asıl mutluluk asıl huzur çocukken yaşanırdı. En saf haliyle hem de. Zaman geçti o günler dün oldu insanlar birbirlerine daha da uzaklaştı herkes daha da koptu asıl hayattan. Aslında bakarsan 19 yasimdayim ve ulkenin bu dönemleri tam da dönüm noktası son 15 yilda degisip gelisti hersey... Teknoloji, kültür, alışkanlıklar. Benim çocukluğumda vsr olan bir çok şey şimdilerde yok olmaya başladı ben şahsen bunun şuçlusunu Teknoloji olarak görüyorum evet faydalı fakat bizi tembelleştirdi uzaklastirdi... Ve artik o pamuk sekerli, saklambaçlı, sokaklarda misket yuvarladigimiz günler geri gelmeyecek... Şanşlı çocuklardık öylede kaldık.

1|0
    0|0
  • Çok güzel özetlemişşin :) Kızlı-erkekli hiç bir art niyet olmadan oyunlar oynardık. Yakar top-sek sek -saklambaç. Buydu bence huzur:)

1|0
    0|0
    • 16gün

şimdiki çocuklar doğuştan fena valla biz saftık :D

• 16gün

Onlar da kalmaz yakında 90'larda dogmak bir baskaymıs:)

• 16gün

evett :)

• Sevdiklerinin yanında olmasının adı huzurdur. ben pek tadamadım da sizler tadarsınız insallah.

1|0
    0|0
  • huzur hiçbişey bilmemekti

1|0
    0|0
  • Huzur cocuklugumu geçirdiğim sokak aralarında kaldı sanırım

1|0
    0|0
  • Benim için huzur çatıda gizli gizli güvercin beslediğim kosa kosa okuldan gelip çatıya çıkıp onları sevmem sonra babama yakalanmam la bitti 😬😬

1|0
    0|0
  • huzurr neydiii sahi
    huzur emekti huzurr huzuuur bulamıyom lan neydii :D

1|0
    0|0
  • Fotoğraf çekimi

1|0
    0|0
  • Çocukluğumdu.

1|0
    0|0
  • Yaşın kaç hangi devirde yaşadın ki jaja

1|0
    0|0
  • Huzur bir damla huzur

1|0
    0|0
  • insan en mutlu en huzurlu anı bizim yaştaki lerin çocukluk dönemiydi şimdi bayramların tadı bile yok

1|0
    0|0
  • Az insan çok kitap

1|0
    0|0
  • Tost.

1|0
    0|0
  • yere dusup kalkmakti huzur

1|0
    0|0
  • Benim için Aynen senin de dediğin gibi huzur eskiden olan herşeydi

1|0
    0|0
  • VADAFON ARENA

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet huzur çocukkendi ya.

1|0
    0|0
  • Huzur bence sorumluluklarinin olmamasi

1|0
    0|0
  • eskiden huzur vardi harbiden yaa..

1|0
    0|0
  • huzur hiçbir zaman hiçbir yere ait olamayip mutlu olmaktır. huzur hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olamamakti ama bunu takmamakti.

1|0
    0|0
  • Pek tadamadım bilemedim o yüzden

1|0
    0|0
  • sarılmakkk sarılmakkk sıkıcaaaa sarılmakkk :D :D sarılmak diyince bile eriyip bitiyorummm :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...