Arkadaşım beni kahvaltıya evine davet etti. Yanlış bişi anlamam gerekmez di mi?

Öncelikle baştan söyleyeyim ne bağnazım ne de türevi bir insanım. Yenilerde yani iki aydır tanıdığım bir insan var o da benim gibi öğretmen. Konuşurken laf arasında "Yemek yapmayı öğren de sana misafirliğe gelelim" dedi. Ortak arkadaşlarımız vs de olunca ben onları da kast etti zannettim. "Daha büyük bir eve geçince çağırayım hepinizi" dedim. O arada bana yazıyor tabi vatsaptan konuşuyoruz "Aa önce ben çağırayım" dedi. "Boşver bu kadar insanı çağırma misafirliğe temizliği vs senin için zor olur" diye yazarken o da bana aynı anda "bana yardım edersin kahvaltı hazırlarken" filan dedi. Yani aslında beni kast ediyormuş sabahtır. Sonra birden neyse seni çok tutmayayım görüşürz filan dedi. Anlamadım yani:/ Kahvaltıya sadece beni çağırması normal mi? Diğerlerine göre daha iyi anlaşıyoruz tamam da, sonrasında birden kapatmasını anlayamadım pek. Sizce yanlış anlamalı mıyım?

0|0
3|5

Erkekler Ne Diyor 5

• göz koymuş... sen uzak kalınca cevaba ısrar etmeden cawww demiş

1|0
    0|0
  • Anlama.

0|0
    0|0
  • Yürümüş sana...

0|0
    0|0
  • gerekmez

0|0
    0|0
  • Yanlis anlamali misin bilemiyorum ama şüphelenmelisin 😄

1|0
    0|0
    • 19gün

Yani di mi bana da garip geldi. En çok da önce kahvaltıya çağırıp sonra birden hadi bye demesine anlam veremedim

• 19gün

Bence oyle yapmasi normal bende beklediğim tepkiyi alamasaydim oyle ciddiyetsizliğe vururdum durumu toparlamak icin 😄

• 19gün

Ah siz erkekler yani ne diyim 😄 Sağ ol cevap için

Kızlar Ne Diyor 3

• Cevap vermediysen belki. ya da sacma bisey osyledim diye dusunup kaptmstr. kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Yok be

0|0
    0|0
  • Yürüyor sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...