Zorlanıyorum destek lütfen?

ilk iş deneyimim ve kimseye ısınamadım ama yakın davranmaya konuşmaya çalışıyorum yinede. acayip şekilde dedikodu var, yüksek lisansa da başlayınca iyice çekememezlik durumları oldu. dört ayım dolacak ve sanki tüm şirket bezdirme politikasında. ne yapmalıyım deneyimi olan olmayan bir akıl versin...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• insanlarla bariscil ol, samimi ol ve ortama uyum gostermeye calis, bu arada isi ogrenmeye calis derim

1|0
    0|0
    • 18gün

ben uyumlu olmaya gayret ettikçe onlar negatifler şirketi ve işi kötülüyorlar.. enerjimi sömürüyorlar.. benim tek amacım işi öğrenmek...

• 18gün

o zaman isi ogren ve zmani gelince onlara hadlerini bildirirsin

• 18gün

teşekkürler.. inşallah

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanla geçer merak etme.

0|0
    0|0
    • 18gün

İnşallah.. özgüven sarsan bir durum bu. benim gibi rahat büyümüş birinin de kaldırabileceği birşey değil dişimi sıkıyorum

• İş hayatına hoş geldin
    http://i.imgur.com/kNxhi.gif

0|0
    0|0
  • dilara_sysl. kısaca çalışma hayatını anlatmış ne yazıkki böyle

0|0
    0|0
    • 18gün

deneyimli insanlarsınız benim ilk ciddi işim ve biraz ağır geldi.. acı bir şekilde bende öğreniyorum...

• 18gün

kesinlikle üzülme. bu olayın ingilizce terimi mobbing. bunu yaşayan ne ilksin nede sonsun google den arattır bu terimi ve yapılanlara karşı dik duruşunla kazan işini öğren ama ezdirme kendini

• Biraz egolu ol filmlerdeki gibi av olma avci ol 😂

0|0
    0|0
    • 18gün

keşke insanca olsa herşey... sadece insanca...

• 18gün

durumları henüz yaşıyor olmamın etkileri, biraz soğukkanlı ve cesur olmalıyım haklısın..
      teşekkürler.

• 18gün

Kesinlikle ama onları küçumsemen ve asaği görmeye ozellikle dikkat et o zaman kendi ruhunu koruyabilirsin cunku soyledikleri seylerin senin icin bir onemi olmaz onemsiz kisilerin dusunceleri sonucta at çöpe gitsin canini sikarlarsa karsilik verirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah kurtarsin der gecerim hereskel yakin olmaya calisma belrli kisilerle herkesi mutlu edemessin kiskann elbette olur

0|0
    0|0
  • etliye sutluye karisma isine bak

0|0
    0|0
    • 18gün

bazen dayanamayıp atarlandığım oluyor...
      kimseye karışmıyorum ama sınırlarını da çizmek zorunda kalıyorum

• Hepsi ayni halt yeni gelenlere asagilayici gözlerle bakma, dedikodu, bos laflar, kafalar bos.. sana sabir diliyorum, ben simdiye kadar ya kovuldum ya da kendim ciktim gerizekali kibirli gudubetlerin yüzünü cekemedim..

0|1
    0|0
    • 18gün

kovulacağımı nereden anlarım.. şüphelenmeye başladım.

• 18gün

patronun uyardi mi hic, veya insanlarin sana patronla konusurken sana baktigini falan gözlemliyor musun

• 18gün

patronumla henüz hiç konuşmadım. yardımcısı bana hep. ben senin arkanda duruyorum filan diyor. aramız çok iyi değil aslında ama yinede hep gelir sorar ama kimse yokken. nasıl gidiyor der. diğerlerinin yanında hiç konuşmadı diyebilirim.

Yükleniyor...