Tl ya da Türk lirası sizin için ne anlam içeriyor? Tl sizce para mı? 50 tllik banknot benim gözüme 10 tl gibi geliyor?

Benim için tl veya Türk lirası sadece ve sadece karnımı doyurmak ve günü idare etmek anlamına geliyor. Tl benim gözümde monopolydeki paralar gibi geliyor. Bence tl para değiyl. Bir para düşünün 2008 den günümüze süreki dolar avro altın karşısında değer kaybediyor. Ben bu para konusundaki ruh halim seçim akşamlarındaki chp gibi yaa. Temmuz 2014 te dolar 2.15 ti. O zamanlardada gram altın 75 liraydı. Şimdi ise 130 lira. Ailemden beri haftalık sadece ve sadece bana 50 liracık veriyor. Ve o anki ruh halim halk tvdeki Ayşenur arslan gibi oluyor. D. D. Paramı yaa haftalık 50 lira. Ama zamanında iyiki para biriktirmişim. Bankada 6 kilo gümüşüm var. Ve her şey çok pahalı bu ülkedee.

Güncellemeler:
Dolar 2.95 civarı iken o 50 liranın 30 unu bankadaki vadeli hesabıma yatırırdım. Ama dolar ne zaman 3.11 i geçti o gün bugünden beri 50 liranın 1 lirasını yatırmıyom bankaya. Çünkü canıma eziyet etmem ben. Para pul oldu zaten
Gıda olarak yeme içmeyi severim. Benim için 50 lira 10 lira gibi. Çok moralim bozuldu ya şimdi bu para denilen tl ye

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adinda garip tipki yazdiklarin gibi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1.80 kadının yanında duran 1.50 kız gibi bir anlam geliyor aklıma

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Paranın cinsi önemli değil yeter ki olsun 😁

0|1
    0|1
  • Beğenmiyorsan kullanma kanka zorla değil ya istersen ülkeyi. Terk et kimse fark etmez senin gittiğini

0|0
    0|1
    • senin gibi çok var bu ülkede saylayk ahymak. hangi partilisin sen.

• Sen liradan memnunsun yani iyi.

• Ben bana atalarımızin biraktigi şeyden neden memnun olmiyim sen işin herzaman kötü tarafindan bakiyorsun birde güzel yanindan bak

Yükleniyor...