Türkiye'deki taraftar grupları neden birbirlerine saygı duymuyor?

Siyaseti bir kenara bırakalım, onda ''saygı'' sadece dilde kalıyor. Diğer konularda da düşüncelere pek saygılı bir millet değiliz ne yazık ki. Ama bu bir spor. Bunda kazanmak da var kaybetmek de.

Dünkü #Adanaspor #Beşiktaş maçı sonrası Adanaspor taraftarlarından birtakım kişiler Beşiktaş taraftarlarının olduğu bir arabayı taşlayarak otomobilin camlarını kırdılar. Üstelik otomobilde 3 yaşında bir kız çocuğu da vardı. 3 yaşındaki çocuk korkudan ağlasa da taraftar grubundan birtakım kişiler otomobili taşlamaya devam etti.

Bugün de bu tür saygısızlıklar olur mu bilemiyorum ama #Türk futbolunda sıkça karşılaştığımız bir durum. Kazanan takımı tebrik edip neden işine bakmazlar ki?
Ebeveynlerin yetersiz eğitimi. Soylarının kısırlaştırılması gerekilen insan müsveddeleri.
Türkiye'deki taraftar grupları neden birbirlerine saygı duymuyor ?
''Saygı'' sözcüğü #Türklerin lügatında bulunmuyor.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• hayvanlar bırbırıne karsı daha saygılı be. işedikleri yere yuvalarına bırbırlerının cocuklarına karısmıyorlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben futbol için, siyaset için tutup da yanındakinin kalbini kıran adamları hayatımdan çıkaralı çok oldu; böyle kişilik yoksunlarına karşı hayatta tavrım olmazsa yarın bana ve yanımdakilere saygısızlık yaparken onlar; bakakalırım.

Bu ülkede saygı da furbol da bitti işin özü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• açıkçası ben bir fenerli olarak syagı duyuyorum takımları abartanları anlamuyorum. futbolcular sürekli değişiyor teknik direktörler değişiyor renkler sabit kalıyo bir millet neyin kafasındaysa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu yapanlar ne futbolsever ne de insanlıktan nasibini alamamis kişiler , ayrıca maçta quaresma ya tas attılar. Bu kadar gözleri dönmüş

0|0
    0|0
  • OOof of. Saçma sapan bir maç için kendilerini yırtıyorlar. Çok komik :D

0|0
    0|0
  • nerde çokluk diyorlar ya o oluyor işte millet birbirini gaza getiriyor. çok çabuk gaza gelen, sinirlenen ve saldıran bir milletiz hiç oturup sakince düşünmüyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...