Ulkemizi iyice araplastirdilar farkindamisiniz?

Yok ingilizce yerine arapca dersi vermek yok Suriyelilere sinavsiz gecis hakki vermek resmen ulkeye darbe konuldu ya 😞2016 da geri geri gidiyoz bizim batilasmamiz modernlememiz lazim ken araplasiyiz 😢kurani ogrensinler namaz kilsinlar rabbim icin onu bende yapiyom ama araplastirmasinlar ulkemizi 😢😢😢😞😞😞

0|0
1|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Suriye konusunda haklısın. O da sadece kendi ülkesinin vatandaşlarını belirli konularda ikinci plana atan bir zihniyet oluştuğu için. Onun dışında Arap - laşmak felan hiç gerek yok. 2000 küsür yıllık tarihimi araplara bırakmak niyetinde değilim. 😉

0|0
    0|0
  • araplastirmak diyerek yanlis kullaniyosunuz. verdikleri egitim egitim degil aslolani ogretmiyorlar zaten. hicbiseyi duzgun ogrettikleri yok. musluman toplum oldugumuz icin bundan nemalanarak iktidarda kalma cabasi bunlar

0|0
    0|0
  • Yeni mi anladın 😄

0|0
    0|0
  • Bu gidişe bizi mülteci yapmasalar iyi

0|0
    0|0
  • Kötüye gidiyoruz.

0|0
    0|1
  • arapperest ga vatlar yüzünden bu hale geldik Türk düşmanları

0|0
    0|0
  • İnan bıktım bunlardan torpillerden dayılardan dayi arayan emek aramayan insanlardan kendi adamını yerlestirenlerden bıktım

0|0
    0|0
  • Alakası yok araplaitıran falan yok ne bu arap düsmanlığınız anlam veremiyorum...

0|0
    0|0
    • 17gün

Swvmiyom ihanetcileri hz muhammed de bile iskence yapmislae onlarin neyini seviyim ben

Kızlar Ne Diyor 1

• evet Türklüğü silip araplığı enjekte ediyorlar akp yi sevmemek için bir neden daha. daha 80 lerda darbe olduğunda millet vatan bayrak için sokaklara dökülüp rus filemasını indiriyor ölümü göze alıyor ve istiklal mahkemesinde yargıanıyor Başbuğ salona girince de hakimi göz ardı edip istiklal marşını okuyordu. heralde ondan sonra Türklüğü yok etme projesini devreye geçirdiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...