Hayattan artik zevk alamamak?

Arkadaslar yardin edin ben cok kötüyüm bazar oldum yani böyle belirtilerine baktim hepsi bir bir tutuyor kirpiklerim dökülüyor basimda egzema cikti halsizim üniversitede kimseyle konusmuyorum arkadas cevrem yok kimseyle arkadaslik fazla yapmiyorum yanimdaki insanlar cok sahtekar böyle herkes birinin kuyrugu olmus sonra böyle gülüp gülüp birden susuyorum sacmaliyorum herkes tarafindan sevilmiyor ihanete ugruyor gibi hissediyorum dügüne gittim bugün birden gözlerim kan canagina döndü basima agrilar girdi aslina hic kilolu degilim boyum uzun kilom boyuna uygun herkes söylüyor ama kilomdan utaniyorum böyle otururken bacagima yastik koyuyuorum utancimdan... Namaz kilmak istiyorum halsiz kaliyorum cok kötü hissediyorum ne yapayim?

0|0
2|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendinle konuşamayı dene. Ne istediğini sor öğren kendini fethetmeye çalış. Dalga geçmek anlamında değil gerçekten bunu yap. Sonra kendine zaman ver ama rabbinle aranı soğutma dua et.

0|0
    0|0
  • artık bende böyleyim bilmiyorum kimseye güvenmiyorsun sevmek ya da sevgili Gibi bir şey içinden gelmiyor dimi

0|0
    0|0
    • 17gün

Aynen öyle hayatta hicbirseyden zevk alamiyorsun yasayan bir ölü gibisin

• 17gün

aynen ot gibisin aynı tadın yok tuzun yok geçmişten gelen bir sorun bu

• İntihar et ben birazdan edicem

0|0
    0|0
    • 17gün

Hakkımda hiç bir o cocuguna helal değil

• 17gün

BABAN OLSA BILE DEGMEZ BOSVER boşver KAPIYI CEK CIK GIT BIR ABDEST AL CAMIYE

• 17gün

Boşver sen kendi derdine bak 100 yıl yasasam yine cehennem şimdi intihar etsem yine cehennem boşuna niye aci cekiyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağlık sorunun var senin. Doktora görün önce. Sonrada psikologun yolunu tut. Allah'a sığınmaktan da sakın vazgeçme.

0|0
    0|0
    • 17gün

Ya bilmiyorum Insanlardan nefret ettim Irki hepsi irkci doktor bile irkci ya Fransada yasiyorum HEPSINNNDEN Nefret ediyorum Üniversitede bana hep üstten bakiyorlar basörtülüyüm diye beni bilgisiz saniyorlar Allaha sükür Derslerim iyi bazen onlara sinifin en iyi sinavini yazarak cevabimi veriyorum ara sira fransizcada dilim dönmüyor konusamiyorum beni asagliyorlar bende onlari dövüyorum sonrada agressiv kiz diye adim geciyor bilmiyorum NEFRETTTTT EDIYORUM hepsinden

• 17gün

Bırak adin agresife sinirliye atarliya ciksin. En guzeli o zaten. Kimse sana kolay kolay bulasamaz insanlarin gozunu korkutursan. Yeri geldiginde tepkini oyle koy ki insanlar cit cikaramasin. Kendini ezdirme.

• Kalk Namaz kıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...