Hem Turancıyım Atatürkü seviyorum. Ama iki duruma yoğun zaafım var. Sizce ben iflah olur muyum? Detay? Anketli? D. D?

Aşırı milliyetçiyim. Atatürkü çok seviyorum.
1) Aşırı şekilde bir Tayyipe hayranlığım var. Dolayısıyla oyumu akpye atıyorum.
2) Kürt kızlarından genel olarak hoşuma gidiyor. Son zamanlarda hep beğendiğim kızlar kürt kızları. Nasıl oluyorsa cidden çok beğeniyom yaa bunları. 2 milyonluk ilde hep bunlara hayranlık duyuyorum. Son zaman diliminde iki tesettürlü Adıyamanlı kız farklı zaman dilimlerinde hoşlandım bunlardan. Bugün otobüste kpss sınavına giderken kızın annesi kızın giriş kağıdını tutuyordu. Hemen fetoşcular gibi kızın adına soyadına baktım. Az öncede faceden mesaj attım. Kızı canlı gördüm otobüste. Kız facesinde aDIYAMANLIYMIŞ. Tesettürlü ve imamhatipte okuyormuş. Nasıl biriyim ben yaa? Muhafazakarda değilim. Yoğun miktarda özünde Türkçülere sempati duyan biriyim. Ama bu Tayyipe ve kızlara zaafıym var.

• AJDAR GİBİSİN OLURSUN UMARIM D. D.
    75% (6)25% (2)50% (8)Oy Ver
  • OLMAZSIN SEN
    25% (2)75% (6)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne alakası var bende kürdüm ama Atatürkü sevıyorum türk erkeklerinden de hoşlanabiliyorum. Bunu bir tezatlık olarak görmüyorum. sevgi evrenseldir onları bir kalıba sokmalıyım şeklinde düşünürsen saçma olur

0|1
    0|0
  • hobilerin zevklerin sana kalmış bir durum.

0|0
    0|0
  • Tam sayko herifin tekisin 😂😂

0|0
    0|0
  • Olmazsın sen

0|0
    0|0
  • bilemedm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1