Bu adam beni bulur muuu? acil bakın?

bu gün istanbul'da ismini vermek istemediğim çok büyük bir avm deydim babamda vardı starbucka girdik babam oturdu ben kasada sıradaydım önümde iş adamları vardı bir tane de iri yarı kaslı (göbekli değil) bir adam üflese ölürüm herhalde öyle bende biraz yabancılara benziyorum konuşmam falan yüzümde neyse söyledim kahvemi hazırlanırken hazırlayan adam adımı söyledi sonra o iri yarı adam döndü sen türk müsün dedi evet dedim hiç benzemiyorsun sonradan mı geldin türkiye ye dedi hayır dedim hep burdaydım falan baktı baktı numaranı versene dedi bende çok şey etme babam oturuyor dedim ayrıca seni tanımıyorum dedim neyse ya ben seni bulurum dedi içime şüphe düştü o avmden de uzakta oturuyorum baya paralı biri belli bulur mu sizce beni korkmadım değil?

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• bulsa ne olcakmis merak ettim

1|0
    0|0
    • 12gün

onu bilmemek daha da korkutuyor

• 12gün

bir şey yapamaz dag basindami yasiyoz. polise gidersin çok rahatsiz olduysan

• Baban döver onları

0|0
    0|0
    • 12gün

babam duysa varya adamı bulur öldürür 😂😂 adam belinde 2 silahla geziyor avm giricez diye almadı bu gün

• 12gün

Böyle bir babaya sahip sen korkmana gerek yok

• Yakisikliysa dua et de bulsun :)

0|0
    0|0
    • 12gün

tipi iyiydi allah var kaslı zengin ama bu beni elde edeceği anlamını göstermez

• 12gün

Edeceği anlamını gösterir demedim, yükseltir işte biraz da olsa fena mı?

• bulabilir bence

0|0
    0|0
    • 12gün

of adımı da duydu

• 12gün

oha 😑

• 12gün

sadece takip ediyom canım o kadar ekstra bişey yapmıyorum o da işsizlikten eğlence olsun diye djdsjsja

Kızlar Ne Diyor 2

• "Kimsin lan sen! Ne diyorsun?" diye bagirsaydin

0|0
    0|0
    • 12gün

adam manyak babam daha manyak öldürüverirdi valla adamı katil olur diye çok sustum ben

• 12gün

Konusmayip basıp gidecektin o zaman.

• Bulamaz. Bulsa da muhattap olmazsın olur biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...