Sizce kürtler bizi seviyor mu?

Sizce kürtler bizi seviyor mu?

• Hayır.
    80% (12)60% (12)69% (24)Oy Ver
  • Evet.
    20% (3)40% (8)31% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|8

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu ülkede Türk milliyetçiliği adı altında geçinen insanlar çok mu salak yoksa ban mi yanlış anlıyorum? Ben bugüne kadar ''akıllı'' bir ülkücüye rastlamadım. Ülkeyi bunların eline versek 24 saatte tökezleriz. Bir de çok bilmişlik taslıyorlar ya, orası çok komik.

Bu saygısız moronlar yüzünden kendime ''Türk milliyetçisiyim.'' diyemez oldum neredeyse. Şahsen ben de bu kadar salak kişilerin ''Türk milliyetçisiyim.'' demesinden rahatsızım.

Öteye beriye hem fiil hem de sözlü olarak zarar veren bu düşünme yetisini kaybetmiş asalakların ''Türküm'' demesinden şikayetçiyim. Kendi ırkım kirleniyor.

Kendi tarihlerinden habersiz, öteye beriye saldıran fakat hiçbir olaya mantıklı cevap getiremeyen, beynini çocukluk dönemine emanet etmiş bu aptalların ''Türküm'' demesinden şikayetçiyim !

Her zaman söylüyorum. Önemli olan ırk değil, Türkiye Cumhuriyeti'ne layık bir vatandaş olmak. Ama yok yok ! Konuştuğum kişilerin Mete Han soyundan geldiklerini unutmuşum. Irk olarak Türk olduklarını düşünen ama bir Türk'e yakışmayacak hareketler sergileyen bireylerin kendilerini Türk sanması ne kadar acınası !

Atalarımız özellikle de bu ülkenin kurucusu Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk bugün yaşasaydı ''Benim umudum olan gençlik bu mu?'' diyeceği kesin. Çünkü bu milliyetçi havasıyla geçinen faşistlerin Atatürk'ü tanımadıkları da bir gerçek.

Soruya gelecek olursak. Seveni vardır sevmeyeni vardır. Birisinin beni ırkımdan dolayı değil, insanlığımdan dolayı sevmesini isterim. Diğer sevgi benim için hiçbir anlam ifade etmiyor.

0|1
    2|1
  • Kürtler farklı bir millettenmiş gibi ne soru soruyorsun.. Asırlardır bu topraklarda birlikte yaşıyoruz, son 40 senedir bir takım örgütler türedi diye bizlere olan sevgilerinden mi şüphe edeceğiz.. Türkiye vatandaşı olan herkes bizimdir, ırkın önemi yoktur..

0|1
    1|1
  • ben onları sevmiyorum

0|1
    0|1
  • onların sevgisine ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • Sevmesinler istiyorum.

0|1
    0|1
  • Sivas'ın dogusuna gidin anlarsınız nasıl misavirperverlik yaptıklarını

0|0
    1|1
    • 18gün

Gidersek tek parça gelme ihtimalimiz ne kadar?

• 17gün

Pkkyı ben sokmadım oraya. Umrumda değil yani.

• 17gün

@AlmaHatun senin fikrin saygı duyarim

• Türk oğlu türküm fakat ırkçılıga da karşıyım. Önyargılarınızdan kurtulun

0|1
    1|1
  • insan olan herkesi severim ayrimciligim yoktur

0|1
    1|1
Yükleniyor...