Hitler'in ideolojisine sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Hitler'in ideolojisine sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

0|1
8|13

Kızlar Ne Diyor 8

• Hitler ve Gandhi'yle aynı çıkmıştı bir psikiyatrist testinde benim kişiliğim. Dünyada en az bulunan kişilik tipiymiş galiba:) Halbuki yukarıdaki iki insan birbirine zıt. Ama temel aynı. Hepimiz insanlardan nefret etmekle onları sevmek arasında ince bir çizgide yürüyoruz. Ben Hitler'in aslında genel olarak insanlardan nefret ettiğini ve evet, günümüzde birçok insanın bu ideolojiyi paylaştığını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Irkçıyım ama bir insanı öldürme cesareti yok.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Hayır yahudileri çok sevmesemde öldürülmelrrini istrmem ya da baska ırklarıda benim nefretim toplu değil bireysel

0|0
    0|0
  • Yahudileri severim

0|0
    1|1
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Nhayııır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok bilgim yok ama anladığıma göre adam kapitalizme karşı ayrıca kominizme de karşı bu açıdan tamam güzel ama fazla ırkçı ben daha çok ülkeciyim. Bir ülkede yaşıyorsan o ülkenin kurallarına uymalısın, resmiyette o ülkenin dilini konuşmalısın o ülkenin bir parçası olmalısın. Almanya Türküyüm dersin ama almanya vatandaşısındır istediğin gibi türk hayatını yaşarsın çevrenle türkçe konuşursun dönercini açarsın ama almanyanın kurallarına uyar resmi işlerde almanca kullanırsın. Tabi ülke dediğin içindeki vatandaşları için vardır ülke de almanya türkünün kendi hayatını yaşamasına çok karışmamalı, patron iş veren ilişkisi gibi olmalı kişi ülke için elinden geleni yapmalı ülke de kişinin ihtiyaçlarını karşılamalı. Yahudi işine gelirsek, kapitalizmin yahudilerin elinde olmasından dolayı yahudi zenginlerini sevmem ama fırsatı olan herkes aynı şeyi yapacağından yahudileri sevmiyor değilim daha çok zenginleri sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Atatürk ve Hitler bu dünyanın en büyük liderleridir.

0|1
    0|0
  • Hayır bende ki ideoloji kemalizm

1|1
    0|0
  • Bizene canım Alamancıların üstünlüğünden.. Ne halleri varsa görsünler, neyini savunalım o ideolojinin..

0|0
    0|0
  • Evet onunda zamanı gelir inşallah

0|1
    0|0
  • Hitlerin ideolojisi değilde elindeki teknolojiyi biz değilde amerikalılar ile ruslar çaldı yanarım yanarım ona yanarım...

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ideolojisine saygım var. uygularım bazılarını

0|0
    0|0
  • Hitlerin ırkçılığı nazizm çok daha ayrı bir ırkçılıktı tabiki benzemiyoruz

0|0
    0|0
  • Yakıp yıkmak öldürmek herşeyin çözümü değil bana göre yanlış sahip değilim

0|0
    0|0
  • Nein

0|0
    0|0
  • Hitler dinsiz ideolojiyi benimsemişti uzaktan yakından alakam yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...