RTE insanlara koyun diyor?

RTE "Peygamberlerin mesleği olan çiftçilik ve çobanlıktır.. Ben de bir çobanım" dediadam insanlara alenen koyun diyor?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnkar edende yok zaten, adam kendisini peygamberler kiyaslıyor bu lafı başkası söylese linç ederler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• adamı haklı çıkaranlar utansın ne diyelim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çobanlık hayvan güdmek ile ilgili değildir.. Bir şirketin yöneticisi de çobandır, elemanlarını güder, ne yapmaları gerektiğini öğütler.. Çobanlığı hayvan güdmek olarak algılayacak kadar koyun olmanın manası yoktur.. Her yönetici gibi o da bir çobandır..

1|1
    2|4
    • 18gün

Evet pedofili de normal bir şey zaten. Alıştık artık hiç bir şeyi kabullenmemenize.

• e itiraz gelmediğine göre öyleler demek ki problem nedir?

1|2
    0|0
    • 18gün

Destekleyenler de biliyor :D

• Haklı. Dinle milleti oyalar, o saf bölümü de böyle oyalar, kendini haklı gösterir. Birilerinin artık dur demesi gerek.

0|0
    0|0
  • yakında allah olucak akp diye bir . din ortaya çıkıcak

0|1
    0|0
  • Adamlar Pedofiliyi savunuyor sırf AKP yanlış yapıyor dememek için. Hangi koyundan bahsediyorsun...

0|0
    0|0
    • 18gün

Anlamıyorum bu adam ülkeyi geriye götürmekten başka ne yaptı akp başa geçtiğinde beri taciz tecavuz pedofoli olayları tavan yaptı bilimde sanatta sonuncuyuz ülkenin hangi sisteminden tutarsa elinde kalır laiklik desen kalmadi o partiye oy veren kişiler ancak bu kadar ülkesine düşman olabilir

• 18gün

Cahil toplulukları yönetmenin en etkili yolu dindir. Dinlerin çıkış noktası da budur zaten, korku ile insan yönetmek.
      Bu arkadaşlar da büyük bir çoğunluğa bunu empoze ettiler. Onun dışında kalanlar da ya menfaat peşinde ya da kazanana oy vermeyi seviyorlar. Maç falan zannediyorlar herhalde seçimde kazanmayı.

Dünya 5 milyar yaşında, şu 60-70 yıllık hayatımızda Tayyip'e denk geldik ya!!!

• bizi koyun yerine koymasından ziyade kendini peygamber olarak görmesi asıl olay

0|0
    0|0
  • Anlayışın bu kadarı pes beyin iflas beyin terk...

0|0
    0|0
  • koyunlar Sağolsun. :D

0|1
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
    • 18gün

Adam kendini peygamber yerine koydu

• Sürüden ayrilani kurt kapar yanlız bunuda unutma 😉

0|0
    0|1
  • o bakimdan bakarsan hepsi kendini çoban zannediyor

0|0
    0|0
  • Bugünkü opo ile Atatürk posterinin yanyana durmasına da mantıklı cevabın vardır.

0|0
    0|0
    • 18gün

Doğru.

• 18gün

beyinsizlik soyliyecek birsey bile bulamıyorum utanç verici :D

• Rte candir ya

0|0
    2|3
    • 18gün

Üzüldüm senin adına

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne zaman uyanacak bu halk?

0|1
    0|0
    • 18gün

Oy veren kişiler de belli okumamış cahil kesim

• Evet adam biliyo 😄

0|1
    0|0
  • Kendini Efendimizle mi kiyasliyor! Zaten ona oy verenler koyun. Bunu biliyoruz tepki gosteremem buna ama dediği cok saçma.

0|0
    0|0
  • Sizleri yönetiyorum diyor

0|1
    0|0
  • kendini peygamber olarak göstermiş gereksiz insan

0|1
    0|0
    • 18gün

Yakında ben tanrıyımda der koyunlarda inanır.

• İnsanlar da bunu biliyor zaten

0|1
    0|0
  • Koyun çok ülkede ondandır 😒

0|0
    0|0
  • Ülkenin yarisi koyun zaten adam artik acik acik diyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...