Benim gibi kuzeni olan var mı ya?

mesaj atiosun uç gun sonra cevap verir vatsapa girer cikar mesajini okumaz ama dil de baldan tatli canim lar askuş lar bir yandan sizce naapmaya çalışıyor?

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• Madem ki o masafeli sende masafeli ol , gördüğünde filan onun dışında telefondan vs yazma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• reddet kurtul ya da etkiye tepki işe yarıyo her durumda empati yeteneği gelişir

0|0
    0|0
    • 13gün

nasil reddetcem kuzenim olmasa tek kalemde silmeyi de bilirim ama teyze kzim beraber buyudgmz canimdan öte gördğüm

• 13gün

inşallah işe yarar takma kafana hayat bunlara kafa takıcak kadar uzun değil

• 13gün

aynn canım inş bir gun anlar hatasini cnku bni bir kaybedrse bdaha bulamicak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç umursamam

0|0
    0|0
    • 13gün

çok üzülüyorum dakkabaşı girio vatsapa ama benim mesajlarmi okumuo ble

• Samimiyetsiz insanlar. Bunlar yuzune askımlı cicimli icinde (yine mesaj atms tipini...) turden sal.. o mesaj atsin

0|0
    0|0
    • 13gün

ya beraber büyüdük kabullenemiorum samimiyetszlgni kardesm gbi çnkü

• 13gün

Valla bende de vardi bitane gerci hala var da artik o pesimde seher seher ihtiyacim var diye. Cok dert etmistim basta ama tek arkadasimin o olmadiginin farkina vardim cok da iyi oldu 😌

• 13gün

resmen yaptgi duygu kapkaci canım cicim kuşum ama ilgi sifir mesaji okusa da cevap yok kaale almio ya

• Ya zaten görüştüğün biriyle ne diye mesajlaşasın çok saçma ben hiçbir yakın arkadaşımla veya kuzenimle whatsapptan konuşmam o ne ya

0|0
    0|0
    • 13gün

senede bkç kez görüşüoruz suratni bnden çok gördüğü kişilerle devamli mesajlasio biliyorum

• 13gün

ha o zaman tamam Hata varmış ondada garip ne diyelim

• 13gün

kuzenim olmsa silerm hayatmdan ama kuzenim ya

• Sömürürüyor. işi varsa arar yoksa ilgilenmez böyleleri

0|0
    0|0
    • 13gün

hçbşy istemedi bnden smdye kadar bn istesem yapar ama sanki sempatk bir uzaktan akraba aramaz sormaz ama acaip yakin davranir görüştgnde

• seninki gibi bir kuzenim yok, iki yüzlü mü ne o öyle

0|0
    0|0
    • 13gün

bir tuhaf ya bir yandan çok umursamaz öbür yandan ölüp bitiyo benim için

• Bende engelli kuzenlerim 🙋

0|0
    0|0
Yükleniyor...