Sınıftan bir çocuğa herkesin içinde leş gibi ter kokuyosun dedim sizce çok mu ağır olmuş?

Sonunda sabrımı çok taşırmıştı.2 3 gün sonra yanıma gelip neden böyle bisi yaptın kaç gündür uyku uyuyamıyorum demişti

0|0
7|6

Kızlar Ne Diyor 7

• Sabrını ne kadar taşırırsa taşırsın bundan rahatsızsan yalnız kaldığınız bir zaman söyleseydin ölmezdin sonuçta herkesin içinde o sana aynısını yapsaydı ne düşünürdün? Belki o topluluk içinde hoşlandığı biri vardı bilemezsin sana cidden az bile yapmış

1|0
    0|0
  • rencide etmen hiç hoş değil.

1|0
    0|0
  • O sana bunu yapsa ne dusunur ne hissederdin? kokuyor olabilir ama 'insanca' anlatabilirdin. Kul hakkina girer senin yaptigin

1|0
    0|0
  • Nerde nasil konusacagini ogrenmelisin bence.

1|0
    0|0
  • Evet oldukca agir olmus. Neden bu sekilde kalbini kirma geregi duydun ki

0|0
    0|0
    • 20gün

Sabrımı taşıracak çok şey yaptı da ondan

• 20gün

Sabrini bu kadar tasirmasina izin vermeyebilirdin. Rahatsizlik duydugun seyleri ozel olarak kendine soyleyebilirdin veya bu kadar umursamamayi deneyebilirdin ama olan olmus. Gecmise yonelik konusmak olanlari degistirmeyecek...

• çok kötü demişsin ya özür dile bence

0|0
    0|0
  • Nasıl vicdan bu amko

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum, şimdi çok ağır da desek senin açından bakınca sende haklısın o da, sana ne yaptığını anlatabilir misin? Çok ağır bir şey de değil. Ama yine de rencide etmiş sayılırsın.

0|0
    0|0
  • valla kardeşim toplum içinde rezil etmek herseyden daha ağır olmuş. kenara çekip söyleseydin o kadar koymazdi çocuğa

1|0
    0|0
  • Kavgada söylenmez kardeş ne yaptın sen çok yanlış yapmısın

Senin yaptığını çorumlu yapmaz

2|0
    0|0
  • evet çok ağır olmuş ozurdile

1|0
    0|0
  • Çok kotu bisi tabi , gidip kendisine söyleyebilirdin.. Herkesin içinde rencide etmeye ne gerek var?

0|0
    0|0
  • Sana ne yapsa hakkıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...