4 bin tecavüzcü serbest?

Cinsel istismar önergesi kabul edilirse 4 bin tecavüzcü cezaevinden çıkacak. Şuanki hastalıklı zihniyete 4 bin kişi daha eklenecek. Sizin düşünceniz nedir?

0|1
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç şaşırmadım nedense, artık sasiramiyoruz bile en acısı o

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapmaya çalışılan şey apaçık ortada.. şu an beklentim benim sizin gibi düşünen insanların sessiz kalmaması.

0|0
    0|0
    • 17gün

Ulkede ozgurluk diye birsey kalmadi herkes konusmaya korkuyor ne yazık ki, konuşan tutup hapse yolluyorlar

• 17gün

Birini susturmak kolay. Kimse birlik beraberliğe sırtını dayamıyor..

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim dusuncem senin gercekleri arastirmadan karalama yapman, cikarilan kanunda tecavuz ve tecavuzcu yok once arastir sonra sor

0|0
    0|0
  • yaziklar olsun.

0|1
    0|0
    • 17gün

Sokakta yuruyemeyecegiz artık

• eyvah eyvah gicinizi kollayin :)

0|1
    0|0
    • 17gün

Kadınları bıraktım erkekleré, çocuklara, hayvanlara bile tecavuz ediliyor lut kavminden beter olucak sonumuz

• 17gün

allah sonumuzu hayretsin herkezi dogru yola iletsin ne diyim

• 17gün

" Ne diyim" ne demek ya?
      sen bu ülkede yaşamıyor musun? Yazık size.

• Oy veren kadınlar düşünsün :D banane.

0|1
    0|0
    • 17gün

Erkeklere, hayvanlara tecavuz ediliyor bu ülkede kardeşim o kadar rahat konuşma :D

• akıllı olalim ülkeyi koruyalım birlik olalim

0|1
    0|0
  • Yok öyle bir dünya hiçbir zaman tecavüzden giren çıkamaz

0|0
    0|0
    • 17gün

Dalga mı geçiyorsun kardeşim iyi halden kurtarmadiklari tecavuzcu yok kurtulamayanlarda az ceza alıyor cikiyor zaten

• 17gün

Neye dayanarak konuşuyorsun peki

• Diyecek söz bulamiyorum destekleyenler utansin dicem ama utanacak sifat goremiyorum.

0|1
    0|0
    • 17gün

Adamlar tecavüzü meşrulaştırıyor

• 17gün

Daha yolun basindayiz ve işin kötü tarafi destekleyen kadinlar var hala yani bukadarmi neyse

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim haberlerde izlediğim ve duyduğum Şu:
    Yaşı tutmayan, erken yaşta evlenenler var. Bilmiyorlar yasaları. Dolayısıyla çocukları oluyor, baba hapse giriyor, çocuklar anasıyla yalnız başına kalıyor. Bu şekilde 3 bin aile olduğu tespit edimiş. Bir seferliğine bu mağduriyetin giderilmesine yönelik bir çalışma olarak biliyorum.
    Senin dediğin nerede geçiyor?

0|0
    0|0
    • 17gün

evet ama bu haliyle geçerse yasa sıkıntılı. sanırım senin dediğin gibi olması için bir düzenleme yapılacakmış. değiştirecekler galiba.

• 17gün

önce 12 yaş ayrımıyla pedofoli serbest bırakıldı sonra bu yasa çıktı adamlar tecavuzu meşrulaştırıyor sen git istediğin kızın irzin geç sonra evlen hergün tecavuzu et bu nasıl bir kafadır? Senin dediğin farklı bir olay.

• 17gün

Bütün haber siteleri rtenin olduğundan bu haberleri duymaman doğal

• İstismarcılar serbest olabilir. Ülkemiz böyle..
    Ama sen düşüncemizi sormuşsun. Düşüncelerimiz serbest değil. Kimse özgür değil..

0|0
    0|0
  • Kiyamet alametleri bunlar. Rabbim korusun

0|0
    0|0
  • Ülke bok yoluna gidiyor.

0|0
    0|0
  • Yazik

0|0
    0|0
Yükleniyor...