Kapat

Aşırı bağlılıktan nasıl kurtulunur?

Hayatıma giren insanların arkadaş sevgili gibi hayatımdan çıkmasından herzaman çok korkuyorum ve bu yüzden onları çok bunaltıyorum sıkıyorum elimde olmadan ve gidiyorlar bunun bir çözümü varmıdır acaba böyle giderse tek kalıcam

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sende bağımlı kişilik bozukluğu olabilir. Hani anlattıkların ona benziyor. Bir uzmandan yardım al istersen.

1|0
    0|0
    • Bende öyle olduğunu düşünüyorum çok kafaya takıyorum intihar derecesine gelmesinden korkuyorum bunun üzerinde durucam teşekkürler

• Yani bir araştır internetten vs. Ama çok geç kalmadan bir doktora git. Rica ederim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Herşeyin ilacı dua.

1|0
    0|0
  • Bnde oleyim aci cekiyorm ondan simdi

1|0
    0|0
  • Yardım al bir psikologla görüş bak psikiyatrist demiyorum dikkat et

1|0
    0|0
  • Annen ve baban ölünce depresyonamı gireceksin...

0|0
    0|0
  • Kendini biraz geri çek

0|0
    0|0
    • Kendimi geri çekince daha çok yıpranıyorum

• Kalbim sıkışıyor öyle bir paniğim anlatamam salak gibi kendimi yiyorum düşün düşün beynim yanıyor ya giderse ya başkası hayatına girerse ya sevmiyorsa mesela böyle şeyler düşünüyorum hep hiçbişekilde kalbime laf geçiremiyorum hergün ağlıyorum mutlu olduğum zaman çok uzun sürmüyor çünkü biliyorum ki bedeli çok daha kötü bir şey olucak ben karışığım ya benim yatmam gerek hastanede dlcö

• Yok kendini çok şartlandırıyorsun durumun bu böyle yapma sonuçta arkadaşların iyi geçin aşırı ileriye daha gitme yapmayacağım de devamlı kendine her şeye karışma. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Gecmisinle barismalisin çünkü bu tur sorunlar genelde gecmisle baglantili olur. İlgiye muhtac birisin. Herkese hak ettigi degeri vermelisin.

1|0
    0|0
  • Ters etki mekanizması

1|0
    0|0
Yükleniyor...