Nasıl arkadaş edinilir?

herkese merhaba biraz klişe bir soru gelebilir size ama gerçekten bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var
ben işim gereği fazla sosyal hayatı olmayan birisiyim ama elimden geldiğince dışarıda vakit geçiriyorum bakın çok ciddi söylüyorum beraber vakit geçirebileceğim bir arkadaşım yok insanlar artık sadece içki içmek kumar oynamak gidip kızlarla takılmak istiyor ben bu tarz şeyleri sevmiyorum arabaya binip saatlerce boş boş gezinip herhangi bir cafeye girip bir kahve içip eve dönüyorum ve bundan bıktım eve gelip filim izleyip youtube da video izlemekt artık hiç çekici gelmiyor farklı fikirleriniz varsa sevinirim

Güncellemeler:
20gün amacım buradan arkadaş edinmek değil sanal alemin güvenilirliği tartışma konusu ve muamma

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yeni arkadaşlar edinme çok zor

0|1
    0|0
    • 20gün

sanırım bu 30 yaş sendrımu denen olay vakit geçirmekten hoşlanabileceğin kişileir bulmak gerçekten zor çünkü seçici oluyorsun ve sana ayak uydurmalarını istiyorsun

• 20gün

aslında bir sürü tanıdığım kişi var ama soruda dediğim gibi 15 20 dakika oturduktan sonra hadi gidip içki içelim ya da kahveye gidip oyun oynayalım son hep bu bana göre değil

• 20gün

Ortamını değiştir

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim gördüğüm kadarıyla sen muhafazakar bir kardeşimizsin , ve durumun iyi arabayla boş boş gezdiğine göre , şimdi bir erkek olarak içki içmiyorsan , kumar oynamıyorsan , karı kıza takılmıyorsan , işten eve evden işe gidiyorsan evlen kardeşim sen evinin erkeği çocuklarının babası ol...

0|1
    0|0
    • 20gün

haklisin ama hayatina birisi yoksa bunu nasil yapicaksin

• 20gün

teşekkürler arkadaşım benim için iyi motivasyon oldu bu cümlelerin inşallah öyle birisiyle karşılaşabilirim :)

• 20gün

sen iste yeterki bak gör neler olacak...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmem kafana göre değişir

0|1
    0|0
  • sosyal aktivitelere katil spor falan yap yeni arkadaslar edin sicakkanli ol

0|1
    0|0
    • 20gün

iş saatlerim bu dediğine uyumlu değil malesef :(
      sabah 7 akşam 7 ve yorucu spor ya da başka şeylere ayırabilicek bir zamanım yok malesef :(

• 20gün

o zaman is yerinden arkadas edinmelisin

• 20gün

teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• vay kaderdasim benim... zor isler valla beh...

0|1
    0|0
  • Hangi şehirde yaşıyorsun?

0|1
    0|0
  • hacı sen burdakilerle arkdaş olmanı tavsiye etmem hepsinin aklı 5 karış havada

0|2
    0|0
Yükleniyor...