Oğlum var diye mi?

Arkadaşlar eltimle 27 gün arayla doğum yaptık. Benim oğlum onun kızı oldu. Ama Eltim ve ailesi bana kötü davranıyor haset ediyorlar. Oğlum doğdu dönüp yüzüne bakmadılar kendilerin ki kız benim ki erkek diye. Eziklik hissediyorlar ya bu ne saçma bişey? Nasıl bir akılsızlık erkek kız ne fark eder? Ben halbuki aman akıllarına bişey gelmesin ayrım yapıyor demesinler diye onun kızını daha çok seviyorum oğlumun yanın da onların yaptığına bak. bir de ben beyaz tenliyim diye laf sokuyorlar beyaz tenliler iyi olmaz esmerler iyi olur. Ya size bişey diyen mi var? Sizi ezen mi var? bir insan ancak bu kadar aşağılık kompleksine kapılabilir dışlıyorlar ha bire cahil geri kafalılar? çok belli ediyorlar hasetlerini orta da bişey yokken bu lafları ederek? Ne düşünüyorsunuz? Konuşmuyorum artık onlarla?

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• bir şey demeyeceğim dedim lakin
    bu nasıl yobazlıktır kardeşim ya bildiğin kronikleşmiş, ete kemiğe bürünmüş
    bu insancıkların kalbi kan yerine cehalet pompalıyor olabilir mi?

1|0
    0|0
    • 12gün

Küçücük çocuğa hasetlenir mi bir insan ya dönüp yüzüne bakmaz mı? Geri kafalılıktan başka bişey değil tabi ki.. onun oğlu benim kızım olsaymış ne olurmuş kim bilir düşünemiyorum bile

• Senin oğlun ve onun kızı olmuş ne fark eder hayırlı evlat olmaları önemli bir de senin oğlun sünnet olacak sünnet düğünü yapılacak en iyi cevabın bu olur diye düşünüyorum çünkü insanlar birbirinin yüzüne topluluk icinde bakmak zorunda olduklarini ve hatalarini daha iyi anlar.

0|0
    0|0
  • Çocuğun sana hayırlı evlat, ALLAHa hayırlı kul olur inş.
    İnsanlar arasında çekemezlik oluyor maalesef.
    ALLAH sabır versin.

0|0
    0|0
    • 12gün

Kızım olsa da başımın tacı oğlum olsa da başımın tacı Allah vermiş çok şükür bir evlat olmayanlar da var şükür etmek varken hasetlik yapmak kalbin ölümüdür

• En güzelini yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Evli barklı insansın git kocan a

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bariz belli çekememezlik var ortada aman nazar değmesin hiç takma çocuğun olmuş ne güzel

0|0
    0|0
    • 12gün

Böyle yapıyorlar sonra dönüp bana sen hasetsin diyorlar annem 1 yıl baktı eltime hastaneye getirip götürdü hamileyken kanaması filan da vardı. Bunları yapıyor sonra bize dönüp hasetsiniz deyip evde kovuyor insanın zoruna gidiyor

• 12gün

ne demişler akrabalardan her zaman uzak durcaksın biraz arada mesafe olucak yoksa böyle çekememezlik yaparlar sen takma canım hepsi böyledir eşinle konuş güzelce o anlar seni

• Evet konusma ve sama laf dediklerinde ustu kapali sen de laf sok altinda kalma laflarinin

0|0
    0|0
Yükleniyor...