Etrafım kız dolu ama kız arkadaşım yok ne yapmalıyım?

Meraba arkadaşlar 18 yaşındayım bir hastane staj yapıyorum teknik serviste ama gittiğim yer hem hastane hem üniversite çokta kız var ama ben lise sonum onlar üniversitede olduğu için kendimi biraz ezik hissediyorum o yüzden kimseyle konuşmuyorum zaten karakter olarakda çekingen sessiz biriyim hiçte sevgilimde olmadı dedim kendime madem böyle bir ortamda takılıyorum buradan birini bulmam lazım en azından arkadaş olurum ama kızlarda baya büyük duruyor harbi çekiniyorum bide konuşmak istesem nasıl başlıcam ne dicemde muhabbete giricez tanışcaz yarın staja gidicem mesela ne önerirsiniz bana her taraf kız kaynıyor ben sap sap dolaşıyorum inanırmısınız asansöre biniyorum 10 kız var tek erkek benim o derece bolluk var ama ben yapamadım bir türlü bir kız arkadaş ne yapmalıyım sizce harbi bıktım yani sap takıl takıl nereye kadar

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• özgüvenin yok ondan bilmiyorumki bunu erkekler cvplasa daha ii :)

0|0
    0|0
    • 15gün

aslında normal konuşurum problem olmaz onda ama giriş kısmında yani tanışmada zorlanıyorum sıkıntım bu şu an

Erkekler Ne Diyor 1

• açılman gerekiyor susarak olmaz

0|1
    0|0
    • 15gün

açılmak istiyorum ama konuşmak istediğim zaman beynim duruyor hiçbirşey aklıma gelmiyor ya da konuşulan konu hakkında bilgim olmuyor

• 15gün

aynen bende çoğunlukla gülümsüyorum bu sebeple neyse halim çıksın falim artık ne diyim yarın görücez inş bir kaç kızla tanışırım sanada sağolasın destek için

• 15gün

öd beğenirsen yorumu sevinirim

Yükleniyor...