ANNEANNEMDEN KORKUYOR MUYUM?

(ben anneanneme nene derim.) Beni çoğunuz anlayamaz. Şimdi diyeceksinizki o senin nenen ne kadar ayıp aaaaaa...-falan filan- Ama gerçektende durum biraz farklı. Annem ve babam arada sırada tartışırlar ama medenice ve herkesin bildiği gibi bütün partnerler tartışabilir. Nenem her onlara gittiğimde beni sıkıştırıyor dün kavga ettiler mi diye sorular sorup duruyor. Tabikide onnu anlıyorum ne de olsa kızı ama neden ben? Birde duygu sömürüsü yaptığını düşünüyorum bazen çünkü yanımda ağlıyor 'bak kızııım ben onların mutlu olmasını istiyoruum' diye. Sonra sümüğünü sildikten sonra eteğine yapıştırıyor. Hatta 2 dakikada bir geğiriyor.(tabiki bu onun istediği bir şey değil istemsizce oluyor ama zaten bağırsağımda sorun var diyip duruyor.) Onun yemeklerindende yiyrmiyorum tiksindiğimden aaslına bakarsanız ben biraz temizlik hastasıyımdır. elinide yıkamıyor. Ona ne demeliyim lütfen cevap verin

1|0
3|3

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Kavgaları söyleyemem de senin sormam doğru değil de ve cok durma yanında gönlü kırılmasın yeter napalım herkeste var... Özellikle el yıkamayı hatta sabunlamayı ALLAH herkesin akrabalarına versin

0|0
    0|0
  • Yaşlı kadın sonuçta ne çok şikayet ettin allah korusun ölse arkasından salya sümük ağlarsın hayattayken kıymetini bil alttan al birgün sende yaşlancaksın

0|0
    0|0
  • Haklısın ama canım keşke gizliden sorsaydın anneanneni de uyar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...