Hemcinsinizden iltifat almak neden bu kadar sinir ediyor sizi?

Çok yakışıklı bir arkadaşım var internette gezinirken bir fotoğrafını gördüm. Çok tatlı çıkmışssın dedim. Senin ağzını burnunu kırarım dedi. Normalde çok sakin bir çocuk ağzına böyle sözler küfür dahil hiç almaz. Gerçek anlamda demedi ama yine de sinirlendiği belliydi. Sizce neden böyle oluyor?

Güncellemeler:
20gün Adama gel sevişelim demedim. Bir insanın şebeklik yaptığı bir fotoğrafta tatlı olduğunu söylemek hiç bir şart altında bunları duymayı gerektirecek kadar aşağılayıcı değildir. Ayrıca ona asılmış olduğumu sansa bile lütfen şöyle şeyler söyleme rahatsız oluyorum diyebilir yanlış mı düşünüyorum lütfen biraz daha insancıl bakın.

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Kizlarda boyle degil aksine ben kizlardan aldigimda daha çok seviniyorum :D hemcinsler cok zor söyler cunku begendiklerini

0|1
    0|0
    • 19gün

Kızlarda öyle değilde erkekler çok tepkili ya beğenilmek nedne bu kadar sinir bozucu bilmiyorum

• 19gün

Sen yine de deme canisi kimseye yaranilmaz boskoy 😂

• 19gün

Aynen bir tarafıma benzemişssin diyeceksin bu erkeklere cidden kibarlık yaramıyor

En İyi Erkek Görüşü

• saçma olmuş.. tatlı demen nahoş ama yakışıklı olduğunu söylemene olumsuz tepki vermesi kendi fobilerindendir.. ama tatlı deme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Birsz dusun anlarsin

0|1
    0|0
  • Tatlısın kelimesini erkekler kendi aralarinda kullanmaz. Seni gay sanmış ve bana asılıyor diyerek tepki vermiş. İltifat ederken kelimelere dikkat etmek önemli

0|0
    0|0
    • 19gün

Sonuç hoşlanmadığı bir kız ona tatlısın deseydi gene aynı şeyi söyleyecek miydi? Bu tutumu tamamen cinsiyetçi ve yanlış bence

• 19gün

Ben bunlarin hepsinden kacinmaya çalışıyorum. Çünkü bunlar bizim irademizle gerceklesmeyen olgular. Kimse cinsiyetini ya da irkini secemez. Öyle olunca kimse kimse yi de bu konularda elestiremez.

• 19gün

Aynennn

• Biz kizlarda sorun olmuyor ama sizde sırıtıyor ya baya :dd

1|0
    0|0
  • Ona yürüdüğünü sanmış çünkü

0|0
    0|0
    • 20gün

Böyle bir tepkiyi hakettiğimi düşünmüyorum.

• 20gün

Ülkemizdeki eşcinsellere bakış ne yazık ki çok ters olduğu için bir şey diyemiyorum...

• 20gün

Ne yazık ki!

• Yavşadığını sanmış

0|0
    0|0
  • Geylik gayet normal birşey asıl anormaller homofobikler yani bence kdkxkxkdm

1|0
    0|0
  • iyisin bro süper cıkmışsın kardeşimi anlarımda çok tatlı çıkmışsın nedir ya bnce hakketmişsin

1|0
    0|0
  • Simdi erkegin erkege cok tatlisin demesi biraz garip hani

0|0
    0|0
  • Açıkcası övülmenin nesi sinir bozucu gelir insanlara anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • hayvanmış demekki

0|0
    0|0
    • 19gün

Aslında ççok kibar bir çocuk hiç anlamadım nedne böyle bir tepki verdi

• ne bekliyorsun? burasi türkiye maalesef

0|0
    0|0
    • 20gün

malesef... eşcinsellere o kadar karşı bir ülkeyken sözde tabiki neler neler oluyor yazık küçük yaştakilere tecavüz eden insandan daha az değer görüyoruz kimseye hicbir zararımız olmazken kimseyi rahatsız etmezken.

• Bayan bayana ediyor iltifat erkek erkeğe iltifat edince noluyor sanki senin arkadaş biraz yobaz ya da çok kıro

0|0
    0|0
    • 19gün

Aslında hiç öyle değil biliyor musun neden böyle dedi anlamadım

• 18gün

Şaka yapmıştır o zaman

Erkekler Ne Diyor 4

• insanların yanlış düşüncelerinden yani bir eşcinsel olarak bile anlayamıyorum insanlar garip.
    ki toplumda bizim hakkımızda saçma sapan şeyler dolaşıyor bilip bilinmeden konşuluyor.

0|2
    0|0
    • 20gün

Adamsın yuru be kardeşim aynen eşcinsel olduğumuz için bilip bilmeden konuşuyor lar

• 20gün

eşcinsellik hastalık değildir homofobi bir hastalıktır.

• 19gün

Çok güzel böyle devam edin yani ben eşcinsel değilim ama en iyi arkadaşım öyle bence lgbt çok hoş shipliyorum djjxnxnfn

• iltifat etmesini bilmiyorsun ondn

1|0
    0|0
  • Valla benim çok hoşuma gider öyle desin biri öperim yanağını felan sende çok tatlisin derim yanağını sıkarım yani

0|1
    0|0
  • bencede bana yazıyor bu dedi birden galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...