Kalp kırıklıklarını kolay unutabilir misiniz, gönlünüzü almak kolay mıdır?

Gönlümü almak çok kolaydır ama üzüldüğüm zamanlarda ne olursa olsun ne söylenen sözleri ne de yapılan hareketleri unutamıyorum ve kırgınlığım geçmiş gibi görünse de içten içe bir yerlerde kalıyor o. Sizce bu kötü bir şey mi? sizin gönlünüzü almak, kırgınlığınızı gidermek kolay mıdır?

0|0
11|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Gönlümü almak çok zor. Kırmakta çok kolay. Hiç kimsenin yaptığını kolay kolay unutmam. Hatırlamak istemediğim olmuştur ama unutmuşluğum asla.

1|0
    0|0
  • kindarım..

1|0
    0|0
  • Gönlümü herkes alır ama aldıklarını sanırlar. He he derim kaale almamaya çalışırım o kişiyi..

1|0
    0|0
  • evet bence bu kotu bisey. kaybeden sen oluyosun cunku. tatli tatli tavrini koyucan resti cekicen sonra hersey normalmis gibi devam edicen takilmican. ustelik benim kirginligim gecmis gibi gorunmuyo da. avaz avaz bagiriyo suratim 'yanlis yaptin lan bana! reva mi bu!' diye. bir de boyle dusun beterin beteri var :p

0|0
    0|0
    • 16gün

Bağırması daha mı iyi peki?

• 16gün

adamina gore, seni anlar geri adim atar ya da hakli gibi karsi tribe gecer. benimkiler genelde 2. tipler oldugu icin 'daha kotu' .. :/ ne b. ktan bir huydur ya|: gene sinir oldum simdi kendime bak durduk yerde...

• Kolay kırılmam kalsiyum stoğunu zamanında iyi yaptım😎 😅

0|0
    0|0
  • kin tutmam kolay affederim

0|0
    0|0
  • Asla unutmam unutmuş gibi yaparım 😊

0|0
    0|0
  • Bende de aynısı oluyor sanırım..

0|0
    0|0
  • Bana yanlış yapanı hem hayatımdan hemde hayatını silerim kısa ve özce böyle diyim :D

0|0
    0|0
  • Olmuyor olmuyor eskisi gibi hicbir sey..

0|0
    0|0
  • 1 saat sakinlesmeme izin verseler sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Kısmen

0|0
    0|0
  • cok kolay degil

0|0
    0|0
  • Kolay

0|0
    0|0
  • Hayir degl

0|0
    0|0
  • Unuturum knk

0|0
    0|0
  • Asla kolayca alamaz kımse kırılan kalbımın telafısını. ya senin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...