Okula termos goturmek, universite okuyanlar?

Okula termos götürmek istiyorum resimdeki gibi. üniversiteye gidiyorum. sizce abes olur mu getiren veya götüren oluyo mu hic?Okula termos goturmek, universite okuyanlar?

0|0
6|16

Erkekler Ne Diyor 16

• mUG götür daha havalı.

Ayrıca termos görürsen de ne yazar. Nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşamalı insan

0|0
    0|0
  • Götürebilirsin

0|0
    0|0
  • Bende bu termosun aynısından iki tane var. Üniversitenin Kütüphanesine ders çalışmaya giderken yanıma alıyordum. Yanına da bir paket bisküvi. Sabaha kadar çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Çantana koy götür ne varki, gayet fantastik bence. Kimse yadırgamaz rahat ol.

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Olur yav pikniğe mi geldin diyebilirler kafana göre götür ya 😁

0|0
    0|0
  • Ortama bağlı ya ama götürebilirsin bence

0|0
    0|0
  • Benim kanki bildiğin termos getiriyordu bu 5lt lik olanlardan içinde de çay karanfilli 😃 arabayla tabi de bu resimdeki bir sıkıntı yaratmaz da fazla dikkat çeker. Sana bağlı

0|0
    0|0
  • yooo niye olsun. ben de başka bir şey için aldım yeni. biraz pahalı ama stanley tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Abes olmaz

0|0
    0|0
  • Pikniğe gitmiyorsun. Gotûrme dalga gecenler olur.

0|0
    0|0
  • Abes olmaz bende bardağımla giderim bazen

0|0
    0|0
  • ned3n abes olsun ki keyfine bak

0|0
    0|0
  • Ne olacak qeyfini çıkqar qanqa 😁

0|0
    0|0
  • başka lari neder diye mi yasion sen.. kafana göre götür yani no sıkıntı.. ama ortak arkadaslarin çıkarsa dikkat et yok beleş e cay de.. 😊😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Götür diğer insanlardan sana ne okul kantinindeki iğrenç çaya kahveye 1,5 lira vereceğine mis gibi çay götür burun kıvırmayı geçtim millet ikram bile Etmeni isteyebilir

0|0
    0|0
  • Neden abes olsun götur

0|0
    0|0
  • Yoo gotur

0|0
    0|0
  • Yoo götür istediğin gibi

0|0
    0|0
  • Olmaz ben hep götürüyorum