Kararsızımm fikir verebilcek olan var mı?

Evcil hayvan sahiplencem özellikle kedi düşünüyoruz ama sınava hazırlanıyorum seneyede hazırlancam öyle istiyorum. Evcil hayvan beni motive mi eder yoksa derslerimimi engeller? Sınav geçincemi alsam yoksa beklemesemmiii akıl verin

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sınav öncesi dikkatini dağıtır ilgi verirsin , sınavdan sonra al

1|0
    0|0
  • Ders calisirken üstüne atlarsa ne yapicaksin? Tabikide seveceksin veya yanina yatar o bir yandan calisir bir yandan seversin bunlari da goz onunde tut 😄

1|0
    0|0
    • 15gün

Başka sorumda birisi kitapları parçalıyo demişti :(

• 15gün

Ne yapcaği belli olmaz hayvanin yani 😄 Ben de istiyordum ama onunla uğraşamazdim yani cok ugrastiriyor hayvanlar eger ugrasabileceksen bikmayacaksan kediler tatli ve sayko hayvanlardir uani almalisin 😄

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakışıyla ilgilenecek olan kim? Evcil hayvan stres alır, iyidir. Kedi candır. Var bir kedim, çok severim

1|0
    0|0
    • 15gün

Ay çok saoool ♡

• 15gün

Bakımıyla yazmıştım bakışı demiş otomatik tamamlama. Bakımı kumu dikkat ister. İyi gıdaya beslersen iyi büyür, tüyleri parlak okur. Whiskas verme. Vet. Hekim maması ver. Acılarına dikkat et. Bitti gitti

• 15gün

Yavru alcam çok hareketli oluyolar ama ilk başlarda 😂 birisi kitaplarını parçalar demişti öyle şeyler oluyomu :( seninkinin cinsi neydi ben tekir düşünüyorum

• dikkatin dağılır

1|0
    0|0
Yükleniyor...