Kadınların 22 den sonra otobüslerse istediği heryerde inecek saçmalığına yorumunuz nedir?

Inanin bende bir erkekte olsam kendimi gucsuz hissediyorum kalp hastasiyim zaten ama benim icin neden böyle bir avantaj yok? ayrıca bir bacagi olmayan gaziler körler sağırlar dilsizler engelli vatandaslar bu yillara kadar hep gittiler geldiler bu sekilde otobuse bindiler onlarin sucu neydi? bu hizmet kime yaricak ben size söyleyeyimmi suslenip gezmege giden genc kizlarimiz eve giderken kaslarini daha az yoracaklar sokaklarinin basinda inecekler yani olan budur?

Güncellemeler:
15gün yorumlarrr
15gün evet yorumlarrr

0|0
5|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olaya tek bir açıdan bakmak biraz zor. Kadınların 22den sonra istediği yerde inmesi pozitif bir cinsiyetçi ayrımcılıktır. Bunu kabul edelim. Ancak ülkemizde tecavüze ve tacize gereken ceza verilmediği için yerel belediyeler kendi kendilerine tecavüzcü nasıl azaltırız diye düşünüp yapabileceklerini yapmaya çalışıyorlar. Bu uygulama yanlış bilmiyorsam önce Eskişehir'de başlamıştı. Yasalar tecavüze çanak tutmaya devam ettikçe eşitliği bozan pozitif ayrımcılıklar yapılmaya devam edecektir. Engelli ya da yaşlı vatandaşlar da bu uygulamadan yararlanması kötü olmazdı.

Ayrıca süslenip gezmeye giden genç kızlarımız lafı senin aslında kusura bakma da pek de bir halttan anlamadığını gösteriyor. Sığlık şu kurduğun cümle.

0|0
    0|0
    • 15gün

ben çok güzel anlıyorum asıl sen olayı tek yönden bakıyorsun bak neredeyse kompozisyon yazmıssın ama erkek kelimesi geçmiyor içinde hepsi kadınla ilgili... pozitif ayrımcılık kadınlara ayrımcılık yapmak değildir diğer gruba göre ezilen gruba deiğer grupla eşitlensin diye yapılan uygulamadır... burda ezilen erkek olabilceği gibi kadında olabilir... ben diyorumki ben bir erkek olarakta kendimi zayıf hisediyorum ve korkuyorum tedirgin oluyorum geceleri ben neden yararlanamıyorum bu haktan bunu diyorum bende diğer güçlü ve tacizci erkeklere göre ezilen grubum benimde pozitif ayrımcılık hakkım değil mi? taciz ve tecavüz erkeklerede yapılıyor sadece meyda biraz onları arka plana attığı için siz yapmıyor sanıyorsunuz örneğin ben kendi evime girmeden 2 kez el tacizi yaşadım zorla kaçtım.. yogadan feliyordum çok modern bir semtteydim üstümde tayt vardı ama insanlar istedikleriyle gezerler yani ben neden bir kız kadar rahat değilim benim bahsettğim buydu böyle hizmet varsa herkes yararlansın in

• 15gün

prof neyini değiştireyim sen gitmeyi denesen belki sendedir sorun :D

• 15gün

Sorun bende değil sende. Bence artık dağılmalıyız. Daha iyi dinleyicilere layığım ben.

• gaziler veya hastalar yürürken sokakta tecavüze uğramıyolar. Keşke böyle şeyler bizimde başımıza gelmesede bizde istediğimiz yere inmeyip korkmadan yürüsek.

2|1
    1|0
    • 15gün

Bir erkekte tecavuzu ugruyor heralde bilmiyorum demezsin bana.. direk yazicam sanirim bu ulkede yazmdan olmuyo.. ben yoga yapiyorum otobuste donuste tayt oluyor ustumde 2 kez elle taciz edildim zor kactim yani birtek. kizlar yasamiyor

• 15gün

tamam hemen geliyor bilgiler... neden duymadın onuda diyeyim hep erekeklere yapılanlar kadınlardan çok daha az gösteriliyor medyada sırf kadınlara çalşıyor inanılmaz bir durum var şu an

• 15gün

www.haberler.com/.../
      bak pekte çocuk değiller sanırım yaşlara baksana?

• Serefszler kotu bisey yapmasin diye

0|0
    0|0
    • 15gün

Erkeklere ne yaparlarsa yapsinlar dimi kizlar kurtulsunda erkegin basina ne gelirse gelsin... sakin erkege taciz veya tecavuz olmaz. deme. bizzat ben yasadim taciz vr bir erkekte savunmasiz olabiliyor duruma. göre

• 15gün

çözüm önerin nedir?

• 15gün

Konuya tam hakim degilimki

• rahatsız edici bir konu

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
    • 15gün

Aynen ama anlatamiyorsun iste.. hep sizi gibu kizlar az cogunluk kendine yariyor diye konusmak bile istemiyor?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...