Kapalı kızlara neden bakılır/ laf atılır?

Kapalı, tesettürlü kızlar neden erkeklerin ilgisini çeker? Sonuçta bol giyiniyorlar, vücutları belli olmuyor...

0|1
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• dnayda ve ahiretde bas taci abimdir kapalilar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• kapalı bir kıza laf atan birine hiç rastlamadım.. hoş, edirnede bir kaç tane ufak roman çocuk dışında, herhangi bir kıza laf atıldığına da şahit olmadım ya neyse :D

1|0
    0|0
  • sen görevini yaptığına inanıyorsan gerektiği şekilde hala bir şeyler görüp yaşıyorsan ondan sonrasını allaha havale et atarlar yapacak bir şey yok ama her erkekte bir değildir

1|0
    0|0
    • 20gün

atar yapmıyorum. sadece merak ediyorum neden böyle oluyor? acaba bir hata mı yapıyor tesettürlüler giyiniş konusunda?

• 20gün

şimdi anlettığın gibi her yani kapalı ve bol ise bunda yanlış yok daha ne yapabilirke kadın ama dediğin gibi bunlara bile laf atıp bakan var benim hatta çevremde var böyle bir örnek

• bazı sapıklara fark etmiyor kız olsun yeter.
    https://www.youtube.com/watch?v=Nq6bcYrAC9Q

1|0
    0|0
  • "Bol giyiniyorlar, vücutları belli olmuyor" mu?
    Arada çık sokağa etrafındaki kapalılara bak

0|0
    1|0
    • 20gün

tesettürlüler dedim açıklamada. dar giyinenleri konumuza dahil etmedim bile

• Laf atmak kızın nasıl giyindiğiyle ilgili değildir, erkeğin sapık beyniyle ilgilidir.

1|0
    0|0
  • sapık olanlar için hiç fark etmez

1|0
    0|0
  • Abaza olan için kapalı açık farketmez
    Erkeğin göz kapağı tesettür dür diyende açığa kapalıya bakmaz

1|0
    0|0
  • Edepli duruyorlar ondan

1|0
    0|0
  • zihniyet işte zihniyet

1|0
    0|0
  • Sapıklar için kapalı açık fark etmez

2|0
    0|0
  • Yoksunluktan o başka nedeni yok

1|0
    0|0
    • 20gün

Bazı tipler de var kapalıları çekici buluyor gizli olan şeylerden hoşlanan tipler burda oyle soru atani görmüştüm sürekli arzuluyorum hayal ediyorum diye yazmıştı

• Onlarin namuslu oldugunu dusunur. Acik kizlarin sanki hepsi yatiyormus gibi gozuyle bakildigi icin sig beyinli insanlar yuzunden bu hale geldiler. Dis gorunusune gore bir insana namus bicmek ahlaksizliktir!

2|0
    1|0
  • Gizlilik ilgi ceker

1|0
    0|0
  • Laf atan Millet kafir

1|0
    0|0
  • daha tahrik edici demek

0|0
    0|0
  • Vay be! Ülkedeki fakirlik o raddeye kadar geldi yani haa...

0|0
    0|0
  • Periscopta günün 24 saati yayın yapan türbanlı kızlar var. baş örtmekle kalp örtüşmüyor maalesef. sadece kendini kandırmaca. bunu bilen erkekte ona göre davranıyor.

0|0
    0|0
    • 20gün

" tesettürlü, bol giyinen " tanımlamalarını kullandım açıklamada

• 20gün

Geç o tanımı. erkeğin gözünde açık kapalı tanımı aynı şu an. kıyafeti, bayanin niyetini gizleyemiyor.

• Yani ben atmadım ama daha gizemli diye olabilir

1|0
    0|0
  • Rengarenk hepsi bir de cins duruyor dışardan doğal degil

0|0
    0|0
  • Ülke nefes alsın yeter modunda zaten.

0|0
    0|0
  • sonuçta var ama

0|0
    0|0
  • Ben onlara laf atıldığını duymadım şahsen

0|0
    0|0
  • fark etmiyor. isterse çarşaf olsun bu abazalara

0|0
    0|0
  • ben bakmam artık kapalılardan uzak duruyorm

0|0
    0|0
  • ben bakmam atmama :D

0|0
    0|0
  • Düzgün kapalılara laf atmazlar

0|0
    0|0
  • Yok ben hiç kapalı olupta bol giyinen görmedim genelde daha çok açılıyorlar

0|0
    1|0
    • 20gün

Bulunduğunuz yerden kaynaklıdır bu biraz. Bir de evet başörtüsü tesettür için değil de aksesuar amaçlı kullanılır hâle geldi

• 20gün

Bu arada soruna gelecek olursak merak uyandirdikları için ve fantezi olarak düşünenler var çok

• Sen kapalı değilsin galiba

0|0
    0|0
  • Dar giyiniyorlar vucutları belli oluyor onlara bakılıyor zaten diğerlerine bakılmıyor o gözle...

0|0
    0|0
  • @feminum türbanlı ama erkeklerin başını döndüren bir kadındır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 13

• Bazı terbiyesi bozuk karaktersiz erkekleri n kapalı kızların içinde sakladığı vücudunu merak etmesi ve gözünde canladırıp iğrenç şeyler düşünmesidir çünkü açık kızların vücudunu genel olarak görüyorlar şeklini felan ama kapalı bir kadın onların pis hayalgüçlerini çalıştırıyor ve onlara kendileri şekil veriyorlar ki bu iğrenç birşey her türlü bir kadına laf atılması çok iğrenç

1|0
    0|0
  • nerde bol giyiniyolar , ben neden rastlamadım öyle kapalıya?
    yüzleri biton boya , acıktan beter dikkat cekerekmi kapalılık oluyor allah aşkına yapmayın ben bile onlardan daha kapalıyım lan

1|0
    2|0
    • 20gün

Özellikle tesettürlüler yazdım açıklamada böyle söyleyeceğinizi tahmin ettiğim için. Onları dahil etmiyorum konumuza

• Gorunmeyenlerı merak

1|0
    0|0
  • Kapalı açık fark etmez. Bu erkeğin zihniyetiyle alakalıdır. Çok açık kızı görüp de bakmadan geçen erkek de var, kapalıya laf atan da. Zihniyet meselesi.

1|0
    0|0
  • Hertürlü sapık.

1|0
    0|0
  • Nefes alıyor o yeter :/

1|1
    0|0
  • belki görünmeyen daha çekici geliyordur merak ediyorlardır

1|0
    0|0
  • Kapalı açık farketmiyorki

1|0
    0|0
  • Bence gayette dar giyinen vücudunun çoğu hattı bizden bile daha çok belli olan bir kesim var..

0|1
    0|0
  • Bunu ilkkez senden duydum

0|0
    0|0
  • türbanlı fantezisi diye birşey var ülkemizde
    malesef

0|0
    0|0
  • Bazılarını hadım etmek şart

1|0
    0|1