Otobuslerde aksam 22 den sonra kadin istedigi yerde durabilcekmis sizce kadin erkek hala esit mi?

bunun gibi bir suru olay var ne kadar dirensekte esitligi bozuyorlar

0|0
3|19

Erkekler Ne Diyor 19

• Eşit değiliz tabikide Ramazan ayında siz bizden orucu eksik tutuyorsunuz

1|0
    1|0
  • Eşit olsaydı aynı şey erkeğe de olurdu.

1|0
    0|0
    • 19gün

þboyle konusuyorsunuz sonrada ck sey istiyorsunuz o zaman calisan kadin istemeyin buna hakkniz ykk

• 19gün

Ya ne alaka? Sen her erkeği aynı mı zannediyorsun.

• Biz de istediğimiz yerde inmek istiyoruz

0|0
    1|0
  • Bunlar fayda sağlamaz insanların düşüncelerini değiştirmek gerekiyor önce bilmem anlatamayabildim mi

2|0
    0|0
  • o öyle değil ablacım. tedirgin olduğun bir durum varsa ya da otobüs senin sokağın ordan geçiyor fakat durak evine uzaksa sokağın başında inemek istersen falan diye yorumladım bne o olayı

0|0
    0|0
    • 19gün

hayir tekrar bak habere

• burda resmen bir ayrımcılık vardır kadın istedği yerde duruyorsa erkek istedğ yerde neden durmuyor acaba saçmalığa bak ya allah kahretsin bunu yapanları?

0|0
    0|0
    • 19gün

bence islerine geldigine gore kadin erkek esit bazi kisilerin

• 19gün

bende güçsüzüm bende korunmaya muhtacım sırf erkek doğdum diyemi yani bu iş

• Kadın ve erkek hiç bir zaman eşit olmadı ki. Olamaz da

1|0
    0|0
  • ne güzel işte daha ne olucak ki...

0|0
    0|0
  • sizede yaranılmıyor hiç bir şekilde

1|0
    0|0
  • Eşit değil olamazda ama bu kadınlar için çok güzel birşey

1|0
    0|0
  • hazır güzellik yapmislerken kadınlara kasinma bence eşitlik falan

2|0
    0|0
  • Kadın erkek eşit olamazki zaten fıtrata ters

1|0
    0|0
  • Eskiden olsaydı karşı çıkardım buna ama şimdi Türkiye'de öküz sapık kaynıyor bu yüzden doğru

1|0
    0|0
    • 19gün

Ne alakası var ki burada kadin istediği yerde iniyorsa erkeğinde inmesi lazım bunda bir sakınca yok.

• 19gün

bu olaya nerden baktığına bağlı

• NSıl yanı çözemedim

0|0
    0|0
  • İyicene Saçmaladilar ne alaka?

0|0
    0|0
  • derdinizi bir çözebilsem.

0|0
    0|0
  • Bu gidişle kadına sokağa cıkma yasa bile korlar be civisi cıktı artık

0|0
    0|0
  • Cifte standarta hayir

0|0
    0|0
  • guzel bir uygulama ve eskisi gbi bekçilik geri gelsin daha gvenli olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence güzel uygulama bazen mesai geceye sarkabiliyor yoğun zamanlarda öyle günlerde akşam eve dönmek için arabayla veya taksi ile gitmemem gerek kalmadı ne güzel otobüs sokağımın başında indirecek

0|0
    0|0
  • bu iyi bir uygulama oldu buna neden atar yapıyorsunuz ki

1|1
    0|0
    • 19gün

bende erkeğim ama fiziksel olrak kendimi güçsüz hissediyorum bazı kadınlardan bile güçsüzüm benim durumum ne oluyor bu durumda... böyle saçmalıkları destekleyenlerin yapanların hepsinin ALLAH BİNBİRKERE BELASINI VERSİN dinimizde eşitlik var nerede bu eşitlik

• 19gün

@mystryyy sağlık problemlerin varsa rica edersin durumunu izah edersin seni de indirirler

• 19gün

hahah sen yine sanıyorsun size bizim gibi kibar davranıyorlar sanıyorsun... bak kızım bu ülkede kızsan çok büyük avantajlısın... herkes seni dinler ama erkek adamsın deyiveriyorlar ben otobüs servislerinde bile inemiyorum düşün

• eşitlikle bunun ne ilgisi var bir erkeğin fiziksel gücüne karşı gelebilirmisin gayet güzel uygulama

0|0
    0|0
    • 19gün

bende erkeğim ama fiziksel olrak kendimi güçsüz hissediyorum bazı kadınlardan bile güçsüzüm benim durumum ne oluyor bu durumda... böyle saçmalıkları destekleyenlerin yapanların hepsinin ALLAH BİNBİRKERE BELASINI VERSİN dinimizde eşitlik var nerede bu eşitlik

• 19gün

yeteri kadar atar yaptın sanırım rahatlamissindir 😁madem bu kadar rahatsizsin şikayet te bulunabilirsin

• 19gün

Ya bak yine ayni şey bir kiz olsam sikayetimle. ilgilenirlerdi bir erkegim 1 erkegin sikayetini kim göz önune alirki.. hatta sikayet ettim diye linc bile edilebilirim inanirim yani.. 1 kisiyim birde anladinmi.. senin tuzun kuruysa diger taraf ne yaparsa yapsin dimi

Yükleniyor...