Yalnizliktan muzdarip olup ayni zamanda yeni kisilerle tanismakta cekingen kalanlar.. doker misiniz icinizi?

Simdi sevgili uyeler, bayan erkek herkesin dusuncesini bir acikliga kavusturmasini isticem.

Oncelikle kiz arkadasi olmayan ve neredeyse butun arkadaslari evlenmis/nisanli/partnerli biri olarak uzun suredir tek tabanca-yalniz kurt misali herbiseyi tek basima yapip can sikintimi gidermeye, haftanin stresini atmaya calisiyorum. Lakin takdir edersiniz ki bir noktadan sonra "Nereye kadar" halini aliyo olay. Yeni yerler gezsen de tatil yapsan da yemesi icmesi var bu isin bir basima bir basima.

O noktada 'yahu nolur sanki yeni arkadasliklar kurabilsem, geziyorum her yere gidiyorum bunlari neden paylasmak istemez ki bir insan.. ama olmuyo iste guvenebilmek icin tanimak lazim, taniyabilmek icin tanismak lazim, tanismak icin biraz cesaret biraz yuzsuzluk biraz da g. t olma firca yeme riskini goze almak lazim' diyorum ve arkami donup gidiyorum.. (Tabi bu dusunceler haliyle karsi cins uzerinden yuruyo) :))

Ozetle bu ya da benzer modda olan, istese bile cekingen kalan bayan-erkek ne kadar insan var merak ediyorum. Ve burasi flört ya da arkadaslik sitesi olmasa da (en azindan alelade) en azindan boyle sikintilari olanlar belki biraraya gelebilir diye dusunuyorum.. yani bu tek bir kisi olur, kizli-erkekli dogaclama yeni bir grup olur farketmez...

Boyle dusunen arkadaslardan once cesaret sonra gercekleri gun yuzune cikarmalarini diliyorum.. sitede ergen-isin dalgasinda olanlar kadar bu dediklerimi ciddiye alip paylasimda bulunacak olgun insanlar da (azinlikta da olsa) goruyorum..

Ti'ye alinmazsa memnun olurum.

En azindan bu durumda kac kisi var bir gormek istiyorum. Yazinin tamamini okuyanlara da saygilarimi sunuyorum :)))

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• o kadar uzunki okumak gelemdi içimden. ama xperi kapayım diye yazdım baboş!

0|0
    0|0
Yükleniyor...