Anlamıyorum Atatürk ü seven bir kişi ile sevmeyen bir kişi nasıl sevgili oluyor ve mutlu oluyorlar?

Anlamıyorum Atatürk ü seven bir kişi ile sevmeyen bir kişi nasıl sevgili oluyor ve mutlu oluyorlar?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Kim ne derse desin farklı siyasi görüşe sahip olmak illa bir yerde tatsızlık çıkartır sonuçta bir nevi hayat görüşü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Taraflardan biri sevmesine ya da sevmemesine rağmen apolitikse, dünya görüşü , siyasi görüşü bir kırmızı çizgi değilse olabilir. Ama bence saçma bu evde beraber hiç mi tartışma programı izlemeyecek bu ciftler ya da ailelerine gittikleri zaman. Bana ters yani tamamen aynı goruslerde olmasalar da ortak payda bulunabilmeli.

0|1
    0|0
    • 20gün

Atatürk ü sevmeyen Erdoğan ı seviyorsa peki nolur

• 20gün

Erdoğan toplum vicdaninda , hafızasında Ataturk'un yerini almaya çalışan siyasi bir suje. Toplumu kamplastirarak şu ana kadar bunu tikirinda götürdü , götürmeye de devam ediyor. Ataturkle zitlar Ataturk sekulerligi benimsemiş biridir, ilericidir Erdoğan ise dincidir, gericidir. Eğer o çiftlerde ikisinin siyasi cephesini tam olarak benimsemiş se imkanı yok o ilişki yurumez

• 20gün

Bakalım hayat ne gösterecek uzaktan izleyeceğim

Kızlar Ne Diyor 11

• Saygı duyarak tabiki

3|0
    0|0
  • Nişanlım da koyu akp li ama ben akp li değilim yani siyaset vb. dış kapının dış mandali olan konulari ilişkinin içine sokarsan zaten mutlu olamazsın

0|0
    0|0
    • 20gün

Bu bir siyasi görüş değil Mustafa Kemal tarihi bir kişilik diğer siyasetçiler gibi değil
      Akp-chp li olabilir

• 20gün

tamam bu da aynı sey sana gore değil ama onlara göre aynı

• Siyasi görüşler önemli değil bence. Yani konu açılıp tartışma yaratmadiklari sürece sorun olmaz. Tabiki hakaret edecek derecede nefret eden birisi ise tabiki olmaz. Görüşüne saygım var diyebilmeli her 2 insan da

0|0
    0|0
    • 20gün

Cansu'yu çok özledim. Sadece onu istiyorum.

• 20gün

Bu bir siyasi görüş değil Mustafa Kemal tarihi bir kişilik diğer siyasetçiler gibi değil

• Bu konuları konuşmayarak tabiki

0|0
    0|0
    • 20gün

• 20gün

Evet Bende Kemalist biriyim. Lakin sevmeyen nankörlerde oluyor

• saygı diye bisey var cunku herkesin hayatina kimse karisamaz o o sekil giyini bu bu su sekil. kadinlar cicektir ve nokta

0|0
    0|0
  • Sanırsın yaratıcıyı kabul etmek ve etmemek mevzusu. O sadece bir komutan ve bir kurucu. Yaratıcı değil.

1|0
    1|0
    • 20gün

Yaratıcı tek ve yalnızca Allah dır
      Atatürk her fani gibi fanidir sadece iki karşıt görüşlü nasıl oluyor

• o nasıl bir şekil jxisjsisjss

0|0
    0|0
  • Kimse sevmek zorunda değil, saygı duymak zorunda😊

0|0
    0|0
  • Aşkta siyasetin yeri yok ondandır

0|0
    0|0
    • 20gün

• Goruslere saygi duymayi bilerek

0|0
    0|0
    • 20gün

• 20gün

Ya her zaman yeni fikirlere bilgilere acik olmak lazim. Sen ufku genis insanla konusursan sevip sevmemesi degil dar kafali olup olmamasina bak. Ogrenmeye ne derece acik esas konu bu

• 20gün

Haklısın olabilir

• Partiler başka ATATÜRK Başka. Sevgilim ATAMI sevmiyorsa defolup gidebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Mustafa Kemal ile yiyişmiyoruz, sevgilimizle yiyişiyoruz, ne önemi var onu sevip sevmemenin..

0|0
    0|0
    • 20gün

Ülkenin kurucu değerlerinden ve Bu bir siyasi görüş değil Mustafa Kemal tarihi bir kişilik diğer siyasetçiler gibi değil

• sen aşkla siyaseti ka rış tır mış sın

0|0
    0|0
    • 20gün

• 20gün

ben de onu anlatıyorum işte senin dediğin başka 1 şey aşk başka 1 şey

• 20gün

Kurucu değerlerinden bir tanesini seven ile sevmeyenin anlaşması mantığa ters

• Olanlara sormak lazım

0|0
    0|0
  • Allaha inanan ve inanmayan oluyor da buna mı şaşırıyorsun?

0|0
    0|0
    • 20gün

O ayrı bir konu ve daha ilginç

• 20gün

Bunun ayrılığı yok, Atatürk yüce bir insan değil daha fazla büyütüpte imanınızı şüpheye düşürmeyin.

• 20gün

Hiçbir insan yüce değil dir ben büyütmedim sadece merak ettim

• çok basit her ikiside birbirlerinin görüsüne saygi duyuyorlar

0|0
    0|0
  • şahsen sevmeyen birisiyle birlikte olmam

0|0
    0|0
  • Zor ve sonu mutsuz bitecek bir ilişki çatışmalı olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...