Hic sevgilim olmadi ne yapmam lazim?

yas 19 hic arkadasim yok hic sevgilim olmadi facebookta fotografim yok benim yasimdakiler gezerken ben evde oturuyorum ne yapmam lazim nasil sevgilim olur ne yapmam lazim

0|0
4|5

Kızlar Ne Diyor 4

• Facebook'a fotoğraf koymakla başla kendine özgüvenin artar ama profil foton herkeze açık olsun ama diğer fotolarını herkeze açık yapma

0|0
    0|0
  • Fotonu nasilimda paylas

0|0
    0|0
  • Kendi ne güven basta

0|0
    0|0
  • Sana iyi davranan sana değer veren bir kız varsa eğer ona mesaj at. Naber ne yapıyorsun sohbet et gerisi gelir. Kıza bir çay kahve ısmarla az girişken ol. Açılırsın zamanla yalnız ilk adımı atman çok önemli.

0|0
    0|0
    • 12gün

tanidigim bir kiz yok

• 12gün

Dışarı çık biyerlere git kızlara yaklaşmaya konuşmaya çalış. Erkek arkadaşlarınla takıl onlarla zaman geçir.

• 12gün

bir kizla nasil konusurum nasil sohbet acarim ne demem lazim

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardesim sendede cekingenlik var galiba. Bendede vardi bunu sadece son gittigim psikiyatrinin yontem sonucu tavsiyeleriyle yenebildim. son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa 'seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor. Bir anlikta olsa'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da henuz hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenlik konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde gruba ayrilip ona gore cozulucek cekingenligin

0|0
    0|0
    • 11gün

hoslandigim olmustu eskiden

• 10gün

hoslaniyodum

• 10gün

Anladim kardesim oyleyse seninki hissedilmemis duygudan kaynakli bir cekingenlik. Yanliz bu hissedilmemus duygudan kaynakli cekingenligin hangi alt turu oldugunu ogrenebilmek ve gerekli tavsiyeleri kagittan secip yazabilmek icin mmpi yani psikiyatrinin bende uyguladigi sorular bulunan testi uygulamak gerekiyor once sanada. Bu mmpi dedigim kagit bende duruyor, verdigin cevaplara gorede cekingenligin hangi alt turu oldugunu ve o turun hangi tavsiyelerle yok edilcegi tavsiyeler seciliyor ve onlari sana yazip atcam. İstersen mesaj at bana yardimci olayim

• s. ktr et napacan sevgiliyi ye iç keyfine bak a.. mk

0|0
    0|0
    • 12gün

yok manita lazim

• 12gün

kardeşim git istedigin yere mekanlara parklara sinemaya okulda heryerde bunun için zaten sosyalleşmen lazım yoksa bulamazsın okey

• 12gün

bir kizla nasil konusayim nasil sohbet baslatiyim

• Sosyalleş

0|0
    0|0
  • başına bela arayan bir manyak daha

0|0
    0|0
  • Git kendine güven çıkma teklifi et, kabul etmesse yolal de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...